X
Ładowanie...

Tanie loty Brema Antananarivo

już od 3268 zł
22 lut 01 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Antananarivo

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Antananarivo
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
21 lut (czw)
Air France
Antananarivo
26 lut (wto)
Air France
Warszawa
22 lut (pią)
Air France
Antananarivo
26 lut (wto)
Air France
Warszawa
21 lut (czw)
Air France
Antananarivo
01 mar (pią)
Air France
Warszawa
21 lut (czw)
Air France
Antananarivo
02 mar (sob)
Air France
Warszawa
21 lut (czw)
Air France
Antananarivo
03 mar (nie)
Air France
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Brema Antananarivo

Przewodnik po lotach Brema Antananarivo

Pierwszy lot samolotem – jak się do niego przygotować

To, co najbardziej budzi obawy osoby, które pierwszy raz lecą samolotem, to nie tyle lot, ale samo port lotniczy. Tłok, hałas, nowa sytuacja – to jest przecież mało komfortowe doświadczenie. Zdradzamy, czego powinieneś się obawiać podczas pierwszego lotu i w jaki sposób się do tego przygotować.

Kilka zasad odprawy

Odprawa nie jest ani trochę stresująca. Najważniejsze, by mieć pod ręką potrzebne dokumenty. Jeżeli podróżujesz na terenie Unii Europejskiej, niezbędny jest wyłącznie dowód osobisty. Wszystkie linie, także tanie loty Brema - Antananarivo, uznają bilety w formie elektronicznej. Nie ma potrzeby nic wydrukować, potrzebne jest jedynie numer potwierdzenia rezerwacji.

W czasie odprawy zostanie sprawdzony twój bagaż, twoje dokumenty i w końcu ty sam. Obsługa ma prawo do poproszenia cię o wyciągnęcie paska do spodni i butów. Włóż do kosza znajdującego się przy taśmie wszystkie drobiazgi, które masz w kieszeniach, włóż tam również torbę, płaszcz lub szalik.

Sztuka pakowania bagażu do tanich lotów Brema - Antananarivo

Tanie loty najczęściej dają ci zabrać wyłącznie bagaż podręczny. Bez paniki – jest on wystarczająco duży, że z pewnością się w nim zmieścisz. Jednak trzeba każdą sprawę rozważyć tak, by bagaż bez problemu został poddany kontroli, a cała konstrukcja mocno zwiniętych podkoszulek nie została zburzona.

Na górze połóż potrzebne dokumenty – niebawem będziesz musiał je wyciągnąć przy odprawie. Postaraj się by pod ręką była także kosmetyczka ze wszystkimi kosmetykami. Specyfiki muszą być przelane do specjalnych butelek z plastiku. Z samej góry walizki trzeba umieścić także napoje. Jeśli obsługa będzie kazała ci coś zostawić, nie będzie potrzeby burzyć przemyślanie ułożonego bagażu. Aby się przed tym uchronić, wcześniej dowiedz się, jakie przedmioty można wziąć do środka w tanich lotach Brema - Antananarivo.