X
Ładowanie...

Tanie loty Brema Bazylea

już od 192 zł
26 cze 03 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Niemcy Bazylea

Bilety lotnicze Niemcy Bazylea

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
24 cze (nie)
Ryanair
Bazylea
03 lip (wto)
Ryanair
Berlin
24 cze (nie)
Ryanair
Bazylea
01 lip (nie)
Ryanair
Berlin
27 cze (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Bazylea
02 lip (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
24 cze (nie)
Ryanair
Bazylea
02 lip (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
27 cze (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Bazylea
04 lip (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Brema Bazylea

Przewodnik po lotach Brema Bazylea

Co z elektroniką podczas przelotu Brema - EuroAirport Swiss?

Niewątpliwie niejednokrotnie obserwując w filmach lot samolotem, dostrzegliśmy wiadomość o potrzebie wyłączania telefonów komórkowych. Jednocześnie wiemy, że do samolotu Brema - EuroAirport Swiss możemy zabrać urządzenia elektryczne oraz elektroniczne. Jak to więc funkcjonuje oraz czy rzeczywiście, przewoźnik zezwoli nam korzystać z takich urządzeń podczas przelotu?

Musimy je pokazać podczas odprawy na przelot Brema - EuroAirport Swiss

Na pokład samolotu mamy prawo wziąć określone urządzenia, mimo wszystko za każdym razem musimy je okazać podczas kontroli osobistej. Wówczas trzeba je wyjąć z bagażu oraz przełożyć do odpowiedniego pudełka. Trzeba powiedzieć, że tanie loty Brema - EuroAirport Swiss pozwalają nam na zabranie na pokład samolotu np. suszarki, ale używanie z niej jest kategorycznie zabronione. A jak to przedstawia się z laptopem, czytnikiem czy tabletem? Czy je również mamy prawo zabrać na lot Brema - EuroAirport Swiss, lecz nie możemy z nich skorzystać?

W którym momencie można załączyć sprzęty elektroniczne w czasie przelotu Brema - EuroAirport Swiss?

Nawet jeśli zgodziliśmy się na wybranie krótkiej możliwości przelotu, może się okazać, że będziemy się nudzili i będziemy poszukiwali rozrywki. Przez to możemy skorzystać z laptopa, smartfona, czytnika e-booków albo odtwarzacza MP3, lecz w konkretnym czasie. Podczas lądowania oraz startowania, wszystkie linie, także te proponujące tanie loty Brema - EuroAirport Swiss, wymagają całkowitego odłączenia tych urządzeń, aby nie zakłóciły pracy komputerów pokładowych. Po pojawieniu się informacji o możliwości odpięcia pasów, możemy rozpocząć korzystanie z urządzeń elektronicznych. Ważne jest mimo wszystko to, żeby przez cały lot Brema - EuroAirport Swiss, okazały się być one włączone w trybie „samolot/offline”. Mimo wszystko nie będziemy mieli szansy korzystać z telefonów komórkowych, które na moment przelotu Brema - EuroAirport Swiss muszą być odłączone.

Pomyślmy o pozostałych pasażerach

Jeśli pragniemy skorzystać z możliwości którą proponują nam tanie loty Brema - EuroAirport Swiss oraz załączyć sprzęty elektroniczne, to możemy. Ale pamiętajmy, że w samolocie nie będziemy sami. Korzystajmy ze słuchawek, żeby nie przeszkadzać pozostałym podróżnym. A w czasie całego lotu Brema - EuroAirport Swiss słuchajmy poleceń załogi.

Koniecznie sprawdźmy jakie będą zasady korzystania z przeróżnych urządzeń w czasie przelotu Brema - EuroAirport Swiss. Sprawdźmy, w którym momencie możemy je uruchomić, a w którym muszą być odłączone oraz w jaki sposób mamy możliwość je zabrać na pokład. Jedynie wówczas, mamy prawo mieć gwarancję, że nasz lot jest bezpieczny.