X
Ładowanie...

Tanie loty Brema Cancun

już od 2512 zł
26 maj 02 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Niemcy Cancun

Bilety lotnicze Niemcy Cancun

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
30 paź (śro)
Air France
Cancun
13 lis (śro)
Air France
Berlin
23 lis (sob)
Air France
Cancun
16 gru (pon)
Air France
Berlin
23 lis (sob)
Turkish Airlines
Cancun
14 gru (sob)
Turkish Airlines
Berlin
22 lis (pią)
Turkish Airlines
Cancun
21 gru (sob)
Turkish Airlines
Berlin
13 lis (śro)
Turkish Airlines
Cancun
30 lis (sob)
Turkish Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Brema Cancun

Przewodnik po lotach Brema Cancun

Zniszczenie torby podczas lotu Brema - Cancun

Podróżujesz samolotem i na lotnisku okazało się, że bagaż został zniszczony? Niżej przedstawiamy kilka ważnych wskazówek , co trzeba zrobić, aby wyjaśnić zaistniałą niekomfortową sytuację.

Prawa i obowiązki organizatora lotu w kwestii dbania o walizki pasażerów- to warto wiedzieć!

Najistotniejsze kwestie związane z polityką bagażową reguluje konwencja montrealska i rozporządzenie PE 889/2002. Wskazane wyżej akty prawne mówią o tym, że przewoźnik ponosi odpowiedzialność za uszkodzenia torby  tylko pod warunkiem, że zniszczenie nastąpiło na pokładzie samolotu lub w czasie dowozu przez załogę oraz, że pasażer ma prawo do ubiegania się o odszkodowanie za swoją stratę.W przypadku gdy walizka lub torba jest rejestrowana przewoźnik jest odpowiedzialny nawet jeśli nie jest sprawcą uszkodzenia.Gdy bagaż nie jest rejestrowany turysta musi udowodnić, że doszło do zniszczenia z winy linii lotniczych.

Uszkodzenie walizki w trakcie lotu do Brema - Cancun- porady dla turysty

Zanim polecisz w wymarzoną podróż do Brema - Cancun warto zapoznać się z regulaminem zgłaszania reklamacji do danego organizatora lotu, ponieważ regulują szczegółowo sposób postępowania. Gdy zauważysz, że Twój bagaż został uszkodzony podczas lotu, zgłoś to zdarzenie od razu po przybyciu na lotnisko docelowe w biurze przewoźnika lub u agenta linii. Z pomocą obsługi, na lotnisku należy uzupełnić  formularz PIR (Property Irregularity Report), czyli protokół niezgodności mienia, w którym określamy orientacyjną datę zakupu zniszczonych elementów bagażu, ich cenę oraz kwotę odszkodowania. Fomularz reklamacyjny możesz także wysłać do 7 dni od zdarzenia ale trzeba pamiętać, że ważna jest data stempla pocztowego. Warto też dołączyć zdjęcie zniszczonego mienia w celu uwiarygodnienia szkody. Skutecznym sposobem na uchronienie się przed stratami wynikającymi  z uszkodzenia bagażu przez przewoźnika jest zakup odpowiedniej polisy ubezpieczeniowej przed wyjazdem.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Porto Santo Torsby

Tanie loty Innsbruck Pristina

Tanie loty Kandersteg Mediolan

Tanie loty Flateyri Linz

Tanie loty Myvatn Groningen

Tanie loty Graciosa Island La Coruna

Tanie loty Bilbao Kalmar

Tanie loty Delemont Gossau Sg

Tanie loty Split Santander

Tanie loty Larnaca Mahe Island

Tanie loty Wideroe wylot z: Floro