X
Ładowanie...

Tanie loty Brescia Thun

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Brescia Thun

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Brescia Thun

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Brescia Thun

Przewodnik po lotach Brescia Thun

Co spakować na wyjazd - lista najważniejszych rzeczy

Przed Tobą lot Borotou - Thun i zastanawiasz się, jakie ubrania i dokumenty należy wziąć ze sobą, żeby nic nie zepsuło wypoczynku? Przeczytaj nasze wskazówki i ciesz się komfortem na wakacjach.

Jakie dokumenty należy zabrać ze sobą

To najważniejszy punkt, którego nie możemy pominąć. Na wakacje należy zabrać ze sobą dokument tożsamości, często potrzebna okazuje się też karta EKUZ. Zarezerwowałeś bilety na lot Borotou - Thun? Jeżeli masz zamiar zarezerwować na miejscu samochód nie zapomnij zabrać ze sobą dokumentu potwierdzającego uprawnienia. Natomiast osoby uprawnione do zniżek, powinny wziąć ze sobą odpowiednią legitymację np. emeryta - dzięki odpowiedniemu dokumentowi wstęp do obiektów sakralnych będzie tańszy.

Odzież i akcesoria

Odpowiednia odzież to jeden z najważniejszych elementów każdej walizki. Niezależnie od tego, do jakiego miejsca się udajesz, zabierz ze sobą podkoszulki, piżamy, klapki, komfortowe obuwie, cieplejsza kurtka, a także kostium kąpielowy, peleryna, czy okulary przeciwsłoneczne. Dzięki zapakowaniu niezbędnych rzeczy będziesz czuć się komfortowo podczas wakacji.

Nie zapomnij o lekach

Na wyjazd trzeba również apteczkę. Do najważniejszych leków należą środki przeciwbólowe, na chorobę lokomocyjną, środki na komary, kremy z SPF, a także woda utleniona czy krople do oczu. Zażywasz leki na przewlekłe choroby, np. choroby autoimmunologiczne, Hashimoto lub astmę? Nie zapomnij o zapakowaniu odpowiednich medykamentów.

Co jeszcze przyda się w czasie wakacji

Lubisz aktywny wypoczynek? Zarezerwowałeś bilety na lot Borotou - Thun? Jeśli przed Tobą dużo pieszych wycieczek, pamiętaj o zabraniu ze sobą scyzoryka czy namiotu. Osoby wybierające egzotyczne kierunki powinny zabrać ze sobą ręczniki plażowe. Na każdym wyjeździe przydatna okaże się także nowoczesna technologia - smartwatch, słuchawki czy nawigacja.