X
Ładowanie...

Tanie loty Air France Brest Gdańsk

już od 153 zł
25 sty 01 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Francja Gdańsk

Bilety lotnicze Francja Gdańsk

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Paryż
30 sty (śro)
WizzAir
Gdańsk
06 lut (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Paryż
26 sty (sob)
WizzAir
Gdańsk
27 sty (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Paryż
30 sty (śro)
WizzAir
Gdańsk
03 lut (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Paryż
01 lut (pią)
WizzAir
Gdańsk
06 lut (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Paryż
20 lut (śro)
Ryanair
Gdańsk
27 lut (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Air France Brest Gdańsk

Przewodnik po lotach Air France Brest Gdańsk

Odprawa na lotnisku

Lot samolotem Brest - Gdańsk linią Air France oznacza duży stres związany nie tylko z samym faktem wzbijania się w przestworza, ale również z formalnościami, którym trzeba poddać się na lotnisku. Jak przebiega odprawa i na co należy się przygotować? Prezentujemy praktyczny przewodnik dla podróżnych.

Odprawa biletowo-bagażowa

Planujesz wyjazd Brest - Gdańsk linią Air France? Pamiętaj, że przed wylotem koniecznie jest przejście odprawy, w czasie której podróżni nadają bagaże główne, a także uzyskują od obsługi dokumenty pokładowe. Jeśli nie chcesz spóźnić się na samolot, bądź na miejscu już na 2 godziny przed startem. Najpierw należy stawić się przy odpowiedniej bramce i okazać dokumenty - dowód tożsamości lub paszport a także bilet lotniczy. Następnie konieczne jest nadanie bagażu głównego, który zostanie przewieziony w luku samolotu. Po wykonaniu tych czynności turysta dostaje kartę pokładową, która zawiera dane personalne, numer miejsca i godzina.

Skanowanie bagażu podręcznego

Następnym krokiem będzie udanie się do bramki bezpieczeństwa. To tutaj weryfikuje się dokonywana jest kontrola bagażu podręcznego, który należy położyć na specjalną taśmę. Pasażer musi także wyjąć metalowe przedmioty - chodzi np. o klucze, monety czy urządzenia elektroniczne - telefon, tablet i przejścia przez bramkę sprawdzającą. Czasem przeprowadzana jest kontrola osobista.

Szybka odprawa

Po odbyciu kontroli podróżny z walizką podręczną może w końcu udać się do bramki w hali odlotów. Po okazaniu karty pokładowej personel prosi o przejście do specjalnego rękawa lub busu rozwożącego turystów do samolotu. Należy również podkreślić, że obecnie wielu przewoźników, np. na trasie Brest - Gdańsk umożliwia dokonanie odprawy online, co zdecydowanie upraszcza cały proces.