X
Ładowanie...

Tanie loty Air France Brest Gdańsk

już od 1619 zł
29 maj 05 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Air France

Brest Gdańsk

Bilety lotnicze Air France Brest Gdańsk

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Brest
27 maj (pon)
Air France
Gdańsk
30 maj (czw)
Air France
Brest
25 maj (sob)
Air France
Gdańsk
30 maj (czw)
Air France
Brest
27 maj (pon)
Air France
Gdańsk
03 cze (pon)
Air France
Brest
25 maj (sob)
Air France
Gdańsk
03 cze (pon)
Air France
Brest
27 maj (pon)
Air France
Gdańsk
01 cze (sob)
Air France
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Air France Brest Gdańsk

Przewodnik po lotach Air France Brest Gdańsk

Odprawa na lotnisku

Lot samolotem Brest - Gdańsk linią Air France oznacza duży stres związany nie tylko z samym faktem wzbijania się w przestworza, ale również z formalnościami, którym trzeba poddać się na lotnisku. Jak przebiega odprawa i na co należy się przygotować? Prezentujemy praktyczny przewodnik dla podróżnych.

Odprawa biletowo-bagażowa

Planujesz wyjazd Brest - Gdańsk linią Air France? Pamiętaj, że przed wylotem koniecznie jest przejście odprawy, w czasie której podróżni nadają bagaże główne, a także uzyskują od obsługi dokumenty pokładowe. Jeśli nie chcesz spóźnić się na samolot, bądź na miejscu już na 2 godziny przed startem. Najpierw należy stawić się przy odpowiedniej bramce i okazać dokumenty - dowód tożsamości lub paszport a także bilet lotniczy. Następnie konieczne jest nadanie bagażu głównego, który zostanie przewieziony w luku samolotu. Po wykonaniu tych czynności turysta dostaje kartę pokładową, która zawiera dane personalne, numer miejsca i godzina.

Skanowanie bagażu podręcznego

Następnym krokiem będzie udanie się do bramki bezpieczeństwa. To tutaj weryfikuje się dokonywana jest kontrola bagażu podręcznego, który należy położyć na specjalną taśmę. Pasażer musi także wyjąć metalowe przedmioty - chodzi np. o klucze, monety czy urządzenia elektroniczne - telefon, tablet i przejścia przez bramkę sprawdzającą. Czasem przeprowadzana jest kontrola osobista.

Szybka odprawa

Po odbyciu kontroli podróżny z walizką podręczną może w końcu udać się do bramki w hali odlotów. Po okazaniu karty pokładowej personel prosi o przejście do specjalnego rękawa lub busu rozwożącego turystów do samolotu. Należy również podkreślić, że obecnie wielu przewoźników, np. na trasie Brest - Gdańsk umożliwia dokonanie odprawy online, co zdecydowanie upraszcza cały proces.