gs
X
Ładowanie...

Tanie loty LOT Brest Wrocław

już od 214 zł
30 paź 06 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Francja Wrocław

Bilety lotnicze Francja Wrocław

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Paryż
09 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
16 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Paryż
02 maj (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
12 maj (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Paryż
02 maj (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
09 maj (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Paryż
10 lis (sob)
Vueling Airlines
Wrocław
16 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Paryż
09 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
17 lis (sob)
Ryanair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje LOT Brest Wrocław

Przewodnik po lotach LOT Brest Wrocław

Jak przeżyć podróż Brest - Wrocław linią LOT Polish Airlines z dzieckiem?

Pojawienie się pociechy w ogóle nie powinno znaczyć, że musimy zrezygnować z podróżowania, przeciwnie przy dobrej organizacji mamy szansę dziecko brać ze sobą. Warto jednak pamiętać, że tygodniowego niemowlaka nie możemy zabrać do samolotu, bo jego układ oddechowy oraz krążenia, nie będą jeszcze dość mocne. Z pierwszym przelotem dziecka dobrze jest, więc zaczekać aż skończy dwa miesiące.

Optymalne pomysły na trasie Brest - Wrocław linią LOT Polish Airlines

Jeśli zaplanujemy lot z maleństwem, musimy dbać o to, żeby na linii było jak najmniej przesiadek. Najkrótszy lot trwa . Wtedy i dziecko, i my mniej się zmęczymy, a co się z tym wiąże, będziemy posiadali lepszy humor. Jeżeli jeszcze zdecydujemy się na nocny przelot, to ma szansę się okazać, że maleństwo będzie spało przez jego większą część, a więc tym spokojniej przeminie nam cała podróż. W dodatku poszukując biletów w korzystnej cenie, musimy wiedzieć, że dzieciaczki do dwóch lat podróżują na kolanach rodzica, a wówczas płacimy za jego bilet jakieś 10 procent zwykłego w zależności od linii. Ale przy starszym potomstwie płacimy już za cały bilet, czasami tylko tanie loty Brest - Wrocław linią LOT Polish Airlines oferują kilkuprocentowe zniżki dla dzieciaczków.

O czym jeszcze trzeba wiedzieć przed lotem Brest - Wrocław linią LOT Polish Airlines?

Warto sobie pozostawić trochę czasu, tak abyśmy na spokojnie mieli szansę się przygotować do lotu. Na lotnisko musimy zajechać prędzej, tak aby bez nerwów oddać nasze walizki, mieć możliwość spożyć coś lekkiego i bez problemów iść do łazienki na chwilę przed lotem, w której przebierzemy dziecko. Większość przewoźników proponujących swe usługi na danej trasie

zezwoli nam z dzieckiem wejść pierwszym do samolotu, a zatem będziemy mogli zająć naprawdę wygodne miejsca. Może się okazać, że tanie loty Brest - Wrocław linią LOT Polish Airlines nie mają w swojej usłudze podawania posiłków, a więc musimy pamiętać o schowaniu dla dziecka nie tylko chusteczek, ukochanej zabawki i pieluszek, lecz także jakiegoś jedzenia. Przy czym przeważnie potomstwo siedzące na kolanach nie ma prawa do własnego bagażu, czyli całość powinniśmy zmieścić w nasz podręczny.

Poproś o pomoc

Jeśli będziesz lecieć po raz pierwszy, nie bój się poprosić o pomoc. Tak samo jeżeli niezbędna jest pomoc przy maluszku, także proś o to. Tanie loty Brest - Wrocław linią LOT Polish Airlines posiadają właściwie przygotowany personel, który ma za zadanie pomóc podróżnym, czyli także i tobie. Jeśli dziecko zacznie płakać, próbuj mu dać pierś czy butelkę. Pamiętaj także o wzięciu zabawek. Nie pozwól, by potomstwo swoim działaniem, uderzaniem w fotel, pociąganiem za włosy, szturchaniem dokuczało współpasażerom. Ale nie przepraszaj za to, że płacze. Wykupiliście bilety na tanie loty Brest - Wrocław linią LOT Polish Airlines i staliście się 100% pasażerami. Może się okazać, że twoje potomstwo nie przepada za lataniem, ale pamiętaj, że każda podróż posiada swoją metę.

Trzeba myśleć w jaki sposób można się przygotować do podróży Brest - Wrocław linią LOT Polish Airlines z dzieckiem, tak aby zrobić wszystko co jest realne, by podróż minęła spokojnie oraz bez niepotrzebnych stresów.