X
Ładowanie...

Tanie loty Brindisi Frankfurt

już od 112 zł
28 mar 04 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Frankfurt

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Frankfurt
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
13 maj (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Frankfurt
15 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
16 maj (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Frankfurt
22 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
22 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Frankfurt
23 maj (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
22 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Frankfurt
26 maj (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
28 mar (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Frankfurt
30 mar (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Brindisi Frankfurt

Przewodnik po lotach Brindisi Frankfurt

Czym jest bagaż odprawiany? - wskazówki dla podróżnych

Organizujesz podróż samolotem do Brindisi - Frankfurt i nie masz pojęcia czym jest bagaż rejestrowany? Niżej prezentujemy kilka ważnych wskazówek dotyczących bagażu rejestrowanego. Bagaż odprawiany to typ bagażu, który jest nadawany na lotnisku i przewożony w luku bagażowym. Po przybyciu na lotnisko oddajesz go obsłudze lotu w trakcie odprawy biletowo-bagażowej (tzw. check-in) lub poprzez nadanie go w specjalnym punkcie zrzutu bagażu (tzw. baggage drop-off point).Od momentu przyjęcia bagażu i założenia specjalnej zawieszki przewoźnicy przejmują odpowiedzialność za Twój bagaż. Ty otrzymujesz drugą część zawieszki, która zazwyczaj jest dopięta do karty pokładowej. Stanowi ona podstawę do odbioru bagażu po przylocie do Brindisi - Frankfurt oraz zwrotu kosztów w przypadku jego uszkodzenia lub zagubienia.Każda linia lotnicza określa własne zasady dotyczące maksymalnych rozmiarów takiego bagażu oraz wysokość opłat za jego przewóz. Poleca się przed wyruszeniem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia wymogi dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dodatkowa cena za nadbagaż bywa bardzo wysoka.

Czego nie można zabrać do samolotu w bagażu rejestrowanym?

Regulacje prawne dotyczące transportu różnego rodzaju akcesoriów mogą różnić się w zależności od linii lotniczych, klasy oraz Brindisi - Frankfurt, do którego lecimy. Operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać usunięcia z bagażu odprawianego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość i może stanowić niebezpieczeństwo dla innych turystów. Linie lotnicze nie zalecają umieszczania do bagażu rejestrowanego akcesoriów takich jak: przedmioty wartościowe, leki potrzebne w trakcie podrózy, dokumentów osobistych, elektorniki. Bez względu na wybraną przez nas linię lotniczą, każdego pasażera obowiązuje zakaz transportowania w bagażu odprawianym materiałów łatwopalnych oraz modeli urządzeń wybuchowych. Ponadto, nie można przewozić substancji chemicznych i toksycznych.Ograniczenia transportu jedzenia oraz napojów w bagażu rejestrowanym regulują linie lotnicze, dlatego warto je sprawdzić przed rozpoczęciem pakowania do lotu.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Arad Bantry

Tanie loty Belgrad Sonderborg

Tanie loty Borgarfjordur Eystri Sztokholm

Tanie loty Algeciras Lycksele

Tanie loty Ischgl Ostersund

Tanie loty Vulcano Altenrhein

Tanie loty Hagfors Caransebes

Tanie loty Grenchen Puertollano

Tanie loty Langenthal Visp

Tanie loty Arosa Targu Mures

Tanie loty British Airways wylot z: Dusseldorf