X
Ładowanie...

Tanie loty Brindisi Patras

już od 138 zł
01 cze 08 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Grecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Grecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Łódź
02 cze (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
09 cze (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Saloniki
13 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
20 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Saloniki
13 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
24 wrz (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Saloniki
13 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
22 wrz (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Saloniki
14 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
20 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Brindisi Patras

Przewodnik po lotach Brindisi Patras

Planujemy lot Brindisi - Patras gdy jesteśmy w ciąży?

Sporo pań okazuje się być zdania, że jeśli ciąża przebiega właściwie, to nie muszą się ograniczać, jeśli idzie o korzystanie z przyjemności życia. To właśnie sprawia, że coraz częściej ciężarne godzą się na tanie loty Brindisi - Patras, pragnąć jak najwięcej zwiedzić. Ale czy to odpowiednie? A jeśli tak, to na co powinny okazać się być przygotowane ciężarne, tak żeby posiadać pewność, że przelot Brindisi - Patras odbędzie się spokojnie oraz bez zbędnych stresów?

Pismo od lekarza na lot Brindisi - Patras

Przede wszystkim, nim będziemy korzystać z okazji i zakupimy bilet w atrakcyjnej cenie , musimy spotkać się z ginekologiem prowadzącym ciążę. Czy nie widzi on żadnych zakazów, abyśmy miały szansę korzystać z przelotu Brindisi - Patras. Warto go też prosić o odpowiednie pismo, w którym wpisze wiek danej ciąży, bo niektóre linie lotnicze mają swoje wytyczne. W większości sytuacji nie będziemy mogły lecieć, jeżeli będzie to 36 tydzień ciąży i później.

Co robić podczas przelotu Brindisi - Patras

Jeżeli pragniemy mieć gwarancję, że lot Brindisi - Patras będzie dla nas miły, to powinnyśmy pamiętać o paru zasadach. Co jakiś czas trzeba podnieść się oraz przespacerować się po pokładzie. Warto też wybierać fotele przy przejściu, bo może być tak, że co chwilę będziemy szły do ubikacji. Czasami także decydując się na tanie loty Brindisi - Patras będziemy miały przywileje podczas wsiadania do samolotu. W miarę możliwości, trzeba także wybierać ten lot, który będzie trwać najkrócej . Podczas zapięcia pasów, dobrze jest prosić pracownika załogi o pomoc, tak żeby przechodziły one poniżej brzucha oraz go nie naciskały.

Jeśli tylko nie ma zakazów, tanie loty Brindisi - Patras będą możliwe także dla ciężarnej. Jeżeli dobrze się przyszykujemy do tej wyprawy, ma szansę się okazać, że przeminie ona miło oraz bez żadnych komplikacji. Jednak najpierw porozmawiajmy ze swoim ginekologiem, a jeżeli lecimy do innego kraju, to trzeba się nauczyć kilku przydatnych zwrotów, takich jak chociażby „zaczęły się skurcze”, a zaświadczenie od doktora powinnyśmy mieć w języku angielskim. No i sprawdźmy, które wytyczne w odniesieniu do kobiet w ciąży w samolocie, mają konkretni przewoźnicy.