X
Ładowanie...

Tanie loty Brisbane Praga

już od 154 zł
27 maj 03 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Praga

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Praga
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
04 cze (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Praga
08 cze (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Eindhoven
28 maj (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Praga
01 cze (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
23 lip (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Praga
27 lip (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
05 cze (wto)
Ryanair
Praga
08 cze (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
04 cze (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Praga
11 cze (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Brisbane Praga

Przewodnik po lotach Brisbane Praga

Zniszczenie walizki w trakcie lotu Brisbane - Praga

Podróżujesz samolotem i na lotnisku okazało się, że bagaż został zniszczony? Niżej przedstawiamy kilka ważnych rad , co trzeba zrobić, aby rozwiązać zaistniałą niekomfortową sytuację.

Prawa i obowiązki organizatora lotu w kwestii dbania o walizki turystów- to warto wiedzieć!

Najważniejsze kwestie związane z polityką bagażową reguluje konwencja montrealska i rozporządzenie PE 889/2002. Wskazane wyżej akty prawne informują o tym, że przewoźnik ponosi odpowiedzialność za szkody bagażu  tylko pod warunkiem, że uszkodzenie nastąpiło na pokładzie samolotu lub w czasie załadunku przez załogę oraz, że podróżny ma prawo do ubiegania się o odszkodowanie za swoją stratę.W sytuacji gdy bagaż jest rejestrowany przewoźnik jest odpowiedzialny nawet jeśli nie jest sprawcą szkody.Gdy bagaż nie jest rejestrowany turysta musi dowieść, że doszło do zniszczenia z winy organizatora lotu.

Zniszczenie torby w trakcie lotu do Brisbane - Praga- wskazówki dla pasażera

Zanim polecisz w wymarzoną podróż do Brisbane - Praga warto zapoznać się z warunkami zgłaszania reklamacji do danego organizatora lotu, ponieważ regulują dokładnie sposób postępowania. Gdy zauważysz, że Twój bagaż został zniszczony podczas lotu, zgłoś to zdarzenie natychmiast po przybyciu na lotnisko docelowe w biurze linii lotniczych lub u agenta linii. Z pomocą obsługi, na lotnisku powinno się wypełnić  formularz PIR (Property Irregularity Report), czyli protokół niezgodności mienia, w którym określamy przybliżoną datę zakupu zniszczonych części bagażu, ich cenę oraz wysokość rekompensaty. Zgłoszenie reklamacyjne możesz także wysłać do 7 dni od zaistniałej sytuacji ale trzeba pamiętać, że liczy się data stempla pocztowego. Warto też dołączyć zdjęcie uszkodzonego bagażu w celu uwiarygodnienia szkody. Najlepszym sposobem na uchronienie się przed stratami wynikającymi  z uszkodzenia torby przez przewoźnika jest zakup odpowiedniej polisy ubezpieczeniowej przed wyjazdem.