X
Ładowanie...

Tanie loty Lufthansa Bristol Gdańsk

już od 433 zł
28 mar 04 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Bristol Gdańsk

Bilety lotnicze Bristol Gdańsk

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Bristol
13 maj (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
20 maj (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bristol
13 maj (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
24 maj (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bristol
22 mar (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
29 mar (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bristol
29 maj (śro)
Ryanair
Gdańsk
31 maj (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bristol
24 mar (nie)
Ryanair
Gdańsk
01 kwi (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lufthansa Bristol Gdańsk

Przewodnik po lotach Lufthansa Bristol Gdańsk

Odprawa na lotnisku

Podróż samolotem Bristol - Gdańsk linią Lufthansa to dla wielu osób duży stres związany nie tylko z samym faktem odbycia lotu, ale między innymi z koniecznością dokonania odprawy. Jak przebiega odprawa i na co trzeba się przygotować? Zebraliśmy najbardziej istotne rady dla turystów.

Odprawa biletowo-bagażowa

Przed Tobą podróż Bristol - Gdańsk linią Lufthansa? Pamiętaj, że przed wylotem koniecznie jest przejście odprawy, w czasie której turyści nadają bagaże główne, a także otrzymują karty upoważniające do wejścia na pokład. Jeśli chcesz przejść odprawę bez problemu, przybądź na lotnisko na 2 godziny przed odlotem. Najpierw należy udać się do odpowiedniej bramki i okazać dokumenty - dowód tożsamości lub wizę a także bilet lotniczy. Kolejnym krokiem jest zdanie bagażu rejestrowanego, którego nie zabieramy na pokład. Po wykonaniu tych czynności turysta otrzymuje kartę pokładową, na której znajduje się m.in. imię i nazwisko, numer lotu i data odlotu.

Jak wygląda kontrola bezpieczeństwa

Po oddaniu bagażu należy udać się do bramki bezpieczeństwa. To tutaj weryfikuje się dokonywana jest kontrola bagażu wnoszonego na pokład, który należy położyć na specjalną taśmę. Pasażer jest zobowiązany do wyjęcia metalowych przedmiotów - chodzi głównie o zegarek, monety czy elektronikę - smartfon, laptop i przejścia przez bramkę sprawdzającą. W niektórych sytuacjach w grę wchodzi kontrola osobista.

A może odprawa online

Po przejściu przez kontrolę podróżny z bagażem podręcznym może w końcu udać się do bramki w hali odlotów. Po okazaniu karty pokładowej obsługa kieruje do specjalnego rękawa lub autokaru przewożącego turystów na pokład. Warto także podkreślić, że w dzisiejszych czasach wielu przewoźników, np. obsługujących trasy Bristol - Gdańsk umożliwia dokonanie odprawy online, co zmniejsza formalności.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Iasi Fribourg

Tanie loty Chiasso Cordoba

Tanie loty Uherské Hradiště Resita

Tanie loty Stromboli Savonlinna

Tanie loty Seinajoki San Giovanni Rotondo

Tanie loty Satu Mare Amsterdam

Tanie loty Zadar Castellón De La Plana

Tanie loty Santiago De Compostela Uppsala

Tanie loty Woergl Nykobing Sjaelland

Tanie loty Belavia wylot z: Frankfurt

Tanie loty Podgorica Maastricht