X
Ładowanie...

Tanie loty Bristol Triest

już od 541 zł
28 maj 04 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Triest

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Triest
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
18 lip (czw)
Lufthansa
Triest
23 lip (wto)
Lufthansa
Kraków
30 maj (czw)
Lufthansa
Triest
04 cze (wto)
Lufthansa
Kraków
30 maj (czw)
Lufthansa
Triest
05 cze (śro)
Lufthansa
Kraków
30 maj (czw)
Lufthansa
Triest
18 cze (wto)
Lufthansa
Kraków
31 maj (pią)
Lufthansa
Triest
04 cze (wto)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bristol Triest

Przewodnik po lotach Bristol Triest

Najbardziej korzystne ubezpieczenia podróżne, czyli co i jak ubezpieczyć lecąc na trasie Bristol - Triest

Kupując wakacje z biurem podróży natychmiast wykupuje się ubezpieczenie. Jednakże, jeśli wybierasz się w wyjazd samemu, możesz potrzebować odpowiedniej polisy ubezpieczeniowej. Nawet jeśli zależy ci na tanich lotach Bristol - Triest, warto dołożyć trochę pieniędzy za polisę ubezpieczeniową. Sprawdź, które ubezpieczenie jest najkorzystniejsze w podróży i dlaczego często okazuje się naprawdę potrzebne.

Regularne ubezpieczenie podróżne

Rzecz jasna najważniejsze okazuje się standardowe ubezpieczenie dla turystów. Nie istotne, czy decydujesz się na tanie loty Bristol - Triest, czy korzystasz ze regularnych przewoźników, zawsze ci się przyda. Podstawowe ubezpieczenie podróżne obejmuje zarówno sam lot, i pobyt w miejscu.

Polisa najczęściej dotyczy następstw nieszczęśliwych wypadków. Może także uchronić cię przed stratą spowodowaną zaginięciem bagażu – chociaż biorąc ze sobą droższe przedmiotu, warto uzupełniająco wykupić polisę. Ponadto daje ci możliwość na powrót do kraju w momencie zachorowania i wypłaci ci pieniądze przeznaczone na pobyt w szpitalu za granicą, lub wtedy, gdy padniesz ofiarą kradzieży.

Inne ubezpieczenia dla podróżnych

Możesz również skorzystać z uzupełniających polis ubezpieczeniowych dedykowanych dla podróżnych. Znajdziesz je w ofercie coraz więcej przedsiębiorstw ubezpieczeniowych. Można nie tylko dodatkowo zabezpieczyć wartościowy bagaż, lecz także na przykład ubezpieczyć się od jego opóźnienia – jeżeli zaginie i będziesz musiał oczekiwać na jego powrót, masz pewne wypłacenie kosztów.

Część przedsiębiorstw ubezpieczeniowych proponuje także ubezpieczenia od opóźnienia samolotu. To rozwiązanie jest bardzo korzystne, jeśli wykupiłeś bilety na przesiadkę i opóźnienie będzie dla ciebie oznaczać oddawanie biletów ze stratą i przymus wynajęcia pokoju w hotelu. Taka sytuacja niestety nie należy do rzadkości, a sięgając po ubezpieczenie, masz pewność odzyskania dodatkowo wydanych pieniędzy. Nie bój się, że z powodu ubezpieczenia twoje tanie loty Bristol - Triest bardzo podrożeją – z reguły jest to bardzo mała suma.