X
Ładowanie...

Tanie loty Brno Malaga

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
08 cze 15 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Brno Malaga

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Brno Malaga

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Brno Malaga

Przewodnik po lotach Brno Malaga

Spodziewasz się dziecka, ale chcesz lecieć samolotem? Dowiedz się, czy to wykonalne i bezpieczne dla ciebie oraz dziecka

Wyjazd w interesach, upragnione wakacje, lub pozostałe sprawy, które wymagają podróży: jest mnóstwo powodów, dla których przyszłe matki decydują się na rejs Brno - Malaga. I chociaż mówi się, że ciąża nie jest chorobą, trzeba pamiętać, że nie w każdej sytuacji taka forma podróżowania jest dla pań optymalna. Nieważne, czy wybierzemy tanie loty Brno - Malaga, czy zdecyduje na tradycyjnego przewoźnika, należy zaznajomić się z wewnętrznym regulaminem określającym, do jakiego czasu kobiety w ciąży są wpuszczane do samolotu. Przed lotem Brno - Malaga absolutnie należy skonsultować się z lekarzem.

Ciężarna planuje lot Brno - Malaga – kiedy można bezpiecznie lecieć?

Chcemy zorganizować wyjazd, zarezerwować bilety na tanie loty Brno - Malaga i przyszykować walizkę podróżną, czy stan stanie nam na przeszkodzie? Tu wiele zależy od zdrowia przyszłej matki, a także od faktu, w którym miesiącu ciąży jest. W każdym przypadku lepiej zgłosić się do ginekologa opiekującego się ciążą i dopytać, czy lot okaże się bezpieczny dla ciężarnej i maleństwa. Przeważnie pierwszy i ostatni trymestr ciąży uważa się za nieodpowiedni do takich podróży. W pierwszych miesiącach znaczne skoki ciśnienia wpływają negatywnie na rozwój narządów dziecka, z kolei w ostatnich miesiącach objawia się zagrożenie zbyt wczesnym rozwiązaniem, zasłabnięciem, a do tego większość linii lotniczych nie chce wpuszczać na pokład kobiet po 34 tyg. ciąży. Za optymalny czas ciąży do podróżowania samolotem uważa się ten pomiędzy 18 a 24 tygodniem, jednak to indywidualna sprawa. Jeżeli mamy taką możliwość, dopasujmy wylot i zarezerwujmy tanie loty Brno - Malaga właśnie w tym okresie.

Przyszła mama na pokładzie podczas lotu Brno - Malaga – co warto wiedzieć?

Kobiety, które zdecydują się na przelot samolotem podczas ciąży, a mają już większy brzuch, powinny postarać się o zdobycie zaświadczenia lekarskiego o tygodniu ciąży i o braku przeciwwskazań do lotu. Pomoże to uniknąć problemów na lotnisku i sytuacji, że pani z dużym brzuchem nie zostanie wpuszczona do samolotu. Tanie loty Brno - Malaga powinny odpuścić sobie przyszłe mamy w ciąży z bliźniakami – bywa ona uważana za ciążę wyższego ryzyka. Lepiej wystrzegać się też długich rejsów, odpowiedni czas to trzy godziny. W serwisie FRU.pl bez trudu skontrolujemy długość lotu wybranych rejsów i dopasujemy lot dla siebie .

Kobieta w ciąży na pokładzie, jak się przygotować?

Nie ma na to reguły: jedna kobieta znakomicie znosi podróż, inna poczuje dyskomfort związany z długotrwałym przebywaniem w jednej pozycji. Dobrze wiedzieć, jak udogodnić sobie podróż powietrzną, by zadbać o osobisty komfort. Lepiej wybrać miejsca z brzegu, by wygodnie wychodzić do łazienki bądź w celu rozprostowania nóg. Spacery podczas lotu są jak najbardziej wskazane, ponieważ pomagają radzić sobie z dolegliwościami pleców oraz usprawniają krążenie w kończynach. Przed wylotem dobrze pomyśleć również o zakupie ubezpieczenia turystycznego: o to również można zadbać na stronie FRU.pl, już przy kupnie biletu.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Leeuwarden Paros

Tanie loty Grosseto Belmullet

Tanie loty Solothurn La Palma Del Condado

Tanie loty Leksand Luosto

Tanie loty Leksand Chur

Tanie loty Joensuu Kristianstad

Tanie loty Osijek Lycksele

Tanie loty Kalamata Hagfors

Tanie loty Einsiedeln Randers

Tanie loty Graasten La Palma Del Condado

Tanie loty Nyon San Pedro De Alcantara