X
Ładowanie...

Tanie loty Brno Timisoara

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
10 gru 17 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Brno Timisoara

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Brno Timisoara

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Brno Timisoara

Przewodnik po lotach Brno Timisoara

Jak przygotować się do lotu ze zwierzakiem?

Raz na jakiś czas po prostu to jedyne rozwiązanie – musisz wziąć zwierzaka na inny kontynent. Kiedy zostawienie pupila w domu nie jest możliwe, masz możliwość oczywiście zabrać go samolotem. Ale w tym przypadku jest dużo reguł i obostrzeń, o których trzeba pamiętać. Sprawdź, jak przygotować się do rejsu ze zwierzęciem.

Ulubieńcy w tanich lotach Brno - Timisoara

Zdecydowana większość linii lotniczych, w tym także tanich lotów Brno - Timisoara, pozwala na przewożenie zwierząt. Rzecz jasna pociąga to za sobą dodatkowe opłaty. W grę wchodzi kot i pies, czasami także tchórzofretka. Opłata i sposób podróży zwierzęcia zależy od różnych aspektów, z reguły najistotniejsza jest jego wielkość. Małe zwierzaki, to znaczy takie, które razem z transporterem ważą do 6 kg, mogą być transportowane na pokładzie. Większe muszą podróżować w luku bagażowym.

Ważne dokumenty i formalności

Przed wyjazdem koniecznie musisz upewnić się, czy zabierany pupil posiada wszelkie konieczne dokumenty. Najważniejsze jest to, że musi posiadać chip. Tylko w tym przypadku będzie mógł wejść na pokład samolotu.

Bardzo ważne są również przebyte obowiązkowe szczepienia. Twój pupil musi być zaszczepiony przeciwko wściekliźnie, a dane o tym muszą być wbite w jego paszporcie, wydawanym przez weterynarza.

Przewóz zwierzaka w tanich lotachBrno - Timisoara

Biorąc ze sobą pupila, koniecznie musisz zapewnić mu odpowiednią klatkę. Nie może być za mała, zatem normalne transporterki znajdujące się w sprzedaży w sklepach zoologicznych z reguły odpadają. Klatka musi być na tyle obszerna, by zwierzak mógł w niej bez problemu wyprostować się i obrócić się.

Koniecznie zobacz, które linie lotnicze obsługują trasę Brno - Timisoara