X
Ładowanie...

Tanie loty Hahn Air Brno Warszawa

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty Hahn Air

Brno Warszawa

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Hahn Air Brno Warszawa

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Hahn Air Brno Warszawa

Przewodnik po lotach Hahn Air Brno Warszawa

Wypożyczenie samochodu w podróży

Marzy Ci się wycieczka Brno - Warszawa linią Hahn Air i zależy Ci na samodzielnej eksploracji terenu? Rozważ wypożyczenie auta! Co składa się na ostateczny koszt usługi? Czy wiek kierowcy ma znaczenie? Prezentujemy poradnik dla turystów!

Prawo jazdy - krajowe czy międzynarodowe

Wynajęcie auta podczas wycieczki do Włoch, Szwecji czy Austrii ogromne możliwości. Jeżeli należysz do turystów, którzy uwielbiają samodzielnie eksplorować nieznane tereny, to przy zamawianiu biletu na lot Brno - Warszawa linią Hahn Air koniecznie pomyśl o wynajęciu pojazdu. Wcześniej warto oczywiście upewnić się, czy Twój dokument uprawniający do prowadzenia auta jest akceptowany w kraju, do którego się udajesz. W większości przypadków w strefie Schengen możemy używać polskiego dokumentu, a w innych państwach wymagany jest dokument międzynarodowy, który wydaje się na podstawie krajowego.

Ile to kosztuje

Z możliwością używania auta wiążą się różne opłaty - m.in. cena samej usługi, benzyna, ubezpieczenie i opłata zabezpieczająca. Koszt usługi jest oczywiście uzależniony od rodzaju auta, jego rocznika, a także klasy pojazdu. Podróżni zazwyczaj otrzymują auto z pełnym bakiem, który przed zwrotem należy uzupełnić - inaczej może zostać naliczony dodatkowy koszt. Wiele podmiotów namawia podróżnych do wykupienia ubezpieczenia, która pokrywa koszty związane z kradzieżą auta. Warto też podkreślić, że klienci w wieku do 25 lat mogą zapłacić więcej za wynajem samochodu.

Czy kata kredytowa jest potrzebna

Jeżeli chcesz wynająć samochód, musisz liczyć się z koniecznością założenia karty kredytowej, na której blokowane są środki na kaucję. Pamiętaj także o tym, że w większości wypożyczalni wypożyczalni obowiązują ograniczenia związane z liczbą przejechanych kilometrów - po ich przekroczeniu może zostać naliczona dodatkowa opłata.