X
Ładowanie...

Tanie loty Bromma Arpt Göteborg

już od 458 zł
13 cze 20 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Sztokholm Göteborg

Bilety lotnicze Sztokholm Göteborg

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Sztokholm
27 sie (czw)
Norwegian
Lot bezpośredni
Göteborg
30 sie (nie)
Norwegian
Lot bezpośredni
Sztokholm
25 sie (wto)
SAS
Lot bezpośredni
Göteborg
28 sie (pią)
SAS
Lot bezpośredni
Sztokholm
25 sie (wto)
SAS
Lot bezpośredni
Göteborg
31 sie (pon)
SAS
Lot bezpośredni
Sztokholm
25 sie (wto)
SAS
Lot bezpośredni
Göteborg
01 wrz (wto)
SAS
Lot bezpośredni
Sztokholm
26 sie (śro)
SAS
Lot bezpośredni
Göteborg
28 sie (pią)
SAS
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bromma Arpt Göteborg

Przewodnik po lotach Bromma Arpt Göteborg

Czym jest bagaż podręczny?-wskazówki dla turystów

Rezerwujesz lot samolotem do Stockholm (Bromma Airport) - Goteborg i nie wiesz czym się różni bagaż podręczny od bagażu rejestrowanego? Niżej prezentujemy kilka istotnych informacji dotyczących bagażu kabinowego. Bagaż kabinowy to rodzaj bagażu, który jest transportowany w kabinie pasażerskiej w miejscu do tego wskazanym. Każdy przewoźnik określa swoje zasady dotyczące dopuszczalnych rozmiarów bagażu podręcznego oraz wysokość opłat za przewóz takiego bagażu. Warto przed wyruszeniem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia wymogi dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dopłata za nadbagaż bywa bardzo wysoka.

Co można zabrać do samolotu w bagażu kabinowym?

Regulacje prawne dotyczące przewozu różnego rodzaju przedmiotów mogą różnić się w zależności od przewoźnika oraz Stockholm (Bromma Airport) - Goteborg, do którego podróżujemy. Kontroler bezpieczeństwa na lotnisku może zażądać usunięcia z bagażu podręcznego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość. Pakujemy tylko naprawdę potrzebne rzeczy, takie jak ubrania na zmianę, dokumenty oraz leki i akcesoria medyczne potrzebne podróżnemu. Do bagażu podręcznego można zabrać maksymalnie 1 litr płynów w pojemnikach do 100 ml. Dotyczy to m.in. mydła, pasty do zębów, płynnych balsamów do ciała, wody, alkoholu. Jeśli mamy cenne przedmioty to również chowamy je do bagażu kabinowego. Spakowanie jedzenia oraz elektroniki w ramach bagażu kabinowego ustalają przewoźnicy w zależności od trasy lotu Stockholm (Bromma Airport) - Goteborg. W bagażu podręcznym nie powinny  znaleźć się przedmioty z ostrymi kolcami, zwłaszcza takie, które mogą być użyte jako narzędzie ataku.

Kiedy zabrać w podróż tylko bagaż podręczny?

Głównie kiedy Twoja lot do Stockholm (Bromma Airport) - Goteborg nie jest długa. Kiedy lecisz tanimi liniami lub kiedy chcesz zmniejszyć koszty podróży. Warto mieć ze sobą tylko bagaż podręczny jeśli Twój rejs jest z przesiadkami, bo pozwoli zaoszczędzić czas przy odprawach lotniskowych a w Stockholm (Bromma Airport) - Goteborg masz możliwość zaopatrzyć się w potrzebne rzeczy.