X
Ładowanie...

Tanie loty Bromma Arpt Göteborg

już od 74 zł
30 lip 06 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Göteborg

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Göteborg
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
28 sie (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Göteborg
08 wrz (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
18 wrz (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Göteborg
02 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
03 wrz (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Göteborg
05 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
05 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Göteborg
07 wrz (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
10 paź (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Göteborg
15 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bromma Arpt Göteborg

Przewodnik po lotach Bromma Arpt Göteborg

Czym jest bagaż podręczny?-wskazówki dla turystów

Rezerwujesz lot samolotem do Stockholm (Bromma Airport) - Goteborg i nie wiesz czym się różni bagaż podręczny od bagażu rejestrowanego? Niżej prezentujemy kilka istotnych informacji dotyczących bagażu kabinowego. Bagaż kabinowy to rodzaj bagażu, który jest transportowany w kabinie pasażerskiej w miejscu do tego wskazanym. Każdy przewoźnik określa swoje zasady dotyczące dopuszczalnych rozmiarów bagażu podręcznego oraz wysokość opłat za przewóz takiego bagażu. Warto przed wyruszeniem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia wymogi dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dopłata za nadbagaż bywa bardzo wysoka.

Co można zabrać do samolotu w bagażu kabinowym?

Regulacje prawne dotyczące przewozu różnego rodzaju przedmiotów mogą różnić się w zależności od przewoźnika oraz Stockholm (Bromma Airport) - Goteborg, do którego podróżujemy. Kontroler bezpieczeństwa na lotnisku może zażądać usunięcia z bagażu podręcznego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość. Pakujemy tylko naprawdę potrzebne rzeczy, takie jak ubrania na zmianę, dokumenty oraz leki i akcesoria medyczne potrzebne podróżnemu. Do bagażu podręcznego można zabrać maksymalnie 1 litr płynów w pojemnikach do 100 ml. Dotyczy to m.in. mydła, pasty do zębów, płynnych balsamów do ciała, wody, alkoholu. Jeśli mamy cenne przedmioty to również chowamy je do bagażu kabinowego. Spakowanie jedzenia oraz elektroniki w ramach bagażu kabinowego ustalają przewoźnicy w zależności od trasy lotu Stockholm (Bromma Airport) - Goteborg. W bagażu podręcznym nie powinny  znaleźć się przedmioty z ostrymi kolcami, zwłaszcza takie, które mogą być użyte jako narzędzie ataku.

Kiedy zabrać w podróż tylko bagaż podręczny?

Głównie kiedy Twoja lot do Stockholm (Bromma Airport) - Goteborg nie jest długa. Kiedy lecisz tanimi liniami lub kiedy chcesz zmniejszyć koszty podróży. Warto mieć ze sobą tylko bagaż podręczny jeśli Twój rejs jest z przesiadkami, bo pozwoli zaoszczędzić czas przy odprawach lotniskowych a w Stockholm (Bromma Airport) - Goteborg masz możliwość zaopatrzyć się w potrzebne rzeczy.