X
Ładowanie...

Tanie loty Bromma Arpt Ostersund

już od 883 zł
27 sty 03 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Ostersund

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Ostersund
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
27 lut (czw)
SAS
Ostersund
28 lut (pią)
SAS
Praga
03 kwi (pią)
SAS
Ostersund
12 kwi (nie)
SAS
Berlin
26 lut (śro)
SAS
Ostersund
02 mar (pon)
SAS
Berlin
28 lut (pią)
SAS
Ostersund
02 mar (pon)
SAS
Warszawa
26 maj (wto)
SAS
Ostersund
04 cze (czw)
SAS
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bromma Arpt Ostersund

Przewodnik po lotach Bromma Arpt Ostersund

Czym jest bagaż rejestrowany? - wskazówki dla turystów

Rezerwujesz lot samolotem do Stockholm (Bromma Airport) - Ostersund i nie masz pojęcia czym jest bagaż rejestrowany? Niżej przedstawiamy kilka istotnych informacji dotyczących bagażu rejestrowanego. Bagaż rejestrowany to rodzaj bagażu, który jest nadawany na lotnisku i przewożony w luku bagażowym. Po przybyciu na lotnisko przekazujesz go liniom lotniczym w trakcie odprawy biletowo-bagażowej (tzw. check-in) lub poprzez nadanie go w specjalnym miejscu zrzutu bagażu (tzw. baggage drop-off point).Od momentu przyjęcia bagażu i założenia specjalnej zawieszki przewoźnicy przejmują odpowiedzialność za Twój bagaż. Ty otrzymujesz drugą część zawieszki, która najczęściej jest przyklejona do karty pokładowej. Stanowi ona podstawę do identyfikacji bagażu po przylocie do Stockholm (Bromma Airport) - Ostersund oraz zwrotu kosztów w przypadku jego uszkodzenia lub zagubienia.Każdy przewoźnik określa własne regulacje dotyczące maksymalnych rozmiarów takiego bagażu oraz wysokość opłat za jego przewóz. Warto przed wyjazdem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia wymogi dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dodatkowa cena za nadbagaż jest bardzo wysoka.

Czego nie można zabrać do samolotu w bagażu odprawianym?

Regulacje prawne dotyczące przewozu różnego rodzaju przedmiotów mogą różnić się w zależności od przewoźnika, klasy oraz Stockholm (Bromma Airport) - Ostersund, do którego lecimy. Operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać usunięcia z bagażu rejestrowanego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość i może stanowić niebezpieczeństwo dla innych turystów. Linie lotnicze nie zalecają pakowania do bagażu odprawianego przedmiotów takich jak: biżuteria, akcesoria medyczne potrzebne w trakcie podrózy, dokumentów tożsamości, urządzeń elektronicznych. Bez względu na wybraną przez nas linię lotniczą, każdego pasażera obowiązuje zakaz przewożenia w bagażu rejestrowanym materiałów łatwopalnych oraz atrap urządzeń wybuchowych. Ponadto, nie można transportować substancji chemicznych i toksycznych.Limity przewozu żywności oraz płynów w bagażu rejestrowanym ustalają przewoźnicy, dlatego warto je sprawdzić przed rozpoczęciem pakowania do lotu.