X
Ładowanie...

Tanie loty British Airways Bruksela Barcelona

już od 1213 zł
24 lip 31 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty British Airways

Bruksela Barcelona

Bilety lotnicze British Airways Bruksela Barcelona

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Bruksela
31 paź (śro)
British Airways
Barcelona
02 lis (pią)
British Airways
Bruksela
17 lis (sob)
British Airways
Barcelona
19 lis (pon)
British Airways
Bruksela
01 lis (czw)
British Airways
Barcelona
02 lis (pią)
British Airways
Bruksela
31 paź (śro)
British Airways
Barcelona
03 lis (sob)
British Airways
Bruksela
01 lis (czw)
British Airways
Barcelona
03 lis (sob)
British Airways
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje British Airways Bruksela Barcelona

Przewodnik po lotach British Airways Bruksela Barcelona

W jaki sposób przeżyć podróż Bruksela - Barcelona linią British Airways z pociechą?

Pojawienie się pociechy wcale nie musi oznaczać, że powinniśmy zrezygnować z podróży, przeciwnie przy odpowiedniej organizacji mamy szansę potomstwo zabierać ze sobą. Trzeba jednak pamiętać, że tygodniowego niemowlaka nie wolno wziąć do samolotu, ponieważ jego układ oddechowy i krążenia, nie są jeszcze dość mocne. Z pierwszym lotem dziecka dobrze jest, więc poczekać aż skończy dwa miesiące.

Optymalne pomysły na trasie Bruksela - Barcelona linią British Airways

Jeśli zaplanujemy lot z dzieckiem, musimy zadbać o to, aby na trasie pojawiało się jak najmniej przesiadek. Najkrótszy lot trwa . Wtedy i maleństwo, i my mniej się przemęczymy, a co się z tym wiąże, będziemy posiadali wspanialszy humor. Jeżeli jeszcze zgodzimy się na nocny lot, to może się okazać, że maleństwo prześpi jego większą część, a więc tym spokojniej minie nam cała podróż. W dodatku szukając biletów w korzystnej cenie, musimy pamiętać, że dzieci do dwóch lat siedzą na kolanach rodzica, a wtedy płacimy za jego bilet jakieś 10 procent normalnego w zależności od linii. Jednak przy starszym dziecku płacimy już za cały bilet, czasem jedynie tanie loty Bruksela - Barcelona linią British Airways proponują kilkuprocentowe zniżki dla dzieciaczków.

O czym jeszcze musimy pamiętać przed lotem Bruksela - Barcelona linią British Airways?

Warto sobie zostawić trochę czasu, tak byśmy ze spokojem mieli szansę się przyszykować do lotu. Na lotnisko powinniśmy zajechać wcześniej, tak by bez nerwów zdać nasze walizki, mieć możliwość spożyć coś lekkiego i bez problemów iść do łazienki na chwilę przed lotem, w której przebierzemy dziecko. Spora część linii lotniczych oferujących swe usługi na konkretnej trasie

zezwoli nam z dzieckiem wejść w pierwszej kolejności do samolotu, a więc będziemy mogli zajmować najbardziej dogodne miejsca. Ma szansę się okazać, że tanie loty Bruksela - Barcelona linią British Airways nie mają w swojej ofercie podawania posiłków, a więc powinniśmy pamiętać o zapakowaniu dla dziecka nie tylko chusteczek, ukochanej zabawki i pieluszek, lecz także jakiegoś jedzenia. Przy czym zazwyczaj dziecko podróżujące na kolanach nie ma prawa do własnego bagażu, więc całość powinniśmy pomieścić w nasz podręczny.

Poproś o wsparcie

Jeśli będziesz lecieć pierwszy raz, nie obawiaj się prosić o pomoc. Tak samo jeśli potrzeba pomocy przy maluszku, również poproś o to. Tanie loty Bruksela - Barcelona linią British Airways posiadają właściwie przygotowany zespół, który ma za zadanie pomóc pasażerom, czyli także i wam. Jeżeli maleństwo zacznie płakać, spróbuj mu dać pierś czy butelkę. Pomyśl również o wzięciu zabawek. Nie pozwól, by dziecko swoim działaniem, uderzaniem w fotel, pociąganiem za włosy, szturchaniem dokuczało współpasażerom. Ale nie kajaj się za to, że się rozpłakało. Wykupiliście bilety na tanie loty Bruksela - Barcelona linią British Airways i jesteście 100% pasażerami. Może się okazać, że twoje dziecko nie lubi latania, lecz pamiętaj, że nawet najcięższa trasa ma swój koniec.

Trzeba myśleć w jaki sposób można się przyszykować do podróży Bruksela - Barcelona linią British Airways z potomstwem, tak by zrobić wszystko co jest realne, by lot minął spokojnie oraz bez niepotrzebnych stresów.