X
Ładowanie...

Tanie loty Bruksela Belgrad

już od 238 zł
25 gru 01 sty Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Belgrad

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Belgrad
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
29 mar (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Belgrad
31 mar (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
07 sty (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Belgrad
14 sty (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
09 sty (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Belgrad
14 sty (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
29 mar (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Belgrad
01 kwi (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
29 mar (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Belgrad
03 kwi (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bruksela Belgrad

Przewodnik po lotach Bruksela Belgrad

Mamy nadbagaż na przelot Bruksela - Belgrad?

Chociaż naprawdę się próbowaliśmy starać, to jednak nie udało nam się spakować do torby o wymiarach nałożonych przez linie lotnicze? W tych momentach przewoźnicy będą mówić o nadbagażu i zaoferują odpowiednie rozwiązania, które rzecz jasna wiążą się z dodatkową opłatą. Ale, warto mieć świadomość, co możemy robić, jeżeli będziemy mieli nadbagaż.

Jakie są opłaty?

Jeśli wyszło, że przekroczyliśmy dozwolone wielkości i wagę, to powinniśmy się liczyć z tym, że musimy za taki nadbagaż dopłacić. Tanie loty Bruksela - Belgrad mają przeważnie określoną stałą wartość od każdego kilograma nad ustalenia, a w przypadku regularnych linii możemy się liczyć z tym, że im dłuższa trasa, tym większa jest zapłata. Co istotne, dość często możemy za ten nadbagaż zapłacić wcześniej, więc jeżeli wiemy, że będziemy przekraczać wytyczne narzucone przez linie lotnicze, to warto z tego skorzystać. Wówczas też zapłacimy za taki nadbagaż mniejszą kwotę, niż gdybyśmy płacili za niego już przy odprawie. Warto też mieć świadomość, że bez znaczenia czy będą to linie regularne czy tanie loty Bruksela - Belgrad nasz bagaż nie może przekraczać wagi 32 kg. Jeśli tak będzie, musimy zabrać kolejny bagaż.

Musimy rozkładać na kilka bagaży w czasie lotu Bruksela - Belgrad

Jeśli taki bagaż przekroczy dopuszczalne wielkości, to musimy spakować się w dwie walizki. Rzecz jasna wiąże się to z kolejnymi opłatami za taką kolejną walizkę, a konkretne ceny odnajdziemy na stronie, która proponuje nam takie tanie loty Bruksela - Belgrad. Co ważne, to nie mamy możliwości zabrać paru walizek o mniejszej wadze. Realnie jak najwięcej, ale nie ignorując dozwolonego limitu, powinniśmy wsadzić do jednej torby. Wartość biletu, nawet jeśli zapłaciliśmy za niego jedynie , nie ma tutaj wpływu na wielkość dozwolonego bagażu. Te wytyczne będą ustalone na stałe oraz trzeba je poznać jeszcze przed planowanym pakowaniem, żeby później nie było niemiłej sytuacji

.

Wiedzmy, że nadbagaż może się zdarzyć wszystkim. Ale tanie loty Bruksela - Belgrad oferują nam możliwość wykupienia drugiego bagażu, który będzie leciał w luku bagażowym. Trzeba jednak pamiętać, że płacąc za niego prędzej, nim znajdziemy się na lotnisku, zapłacimy mniej.