gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Bruksela Berno

już od 192 zł
25 gru 01 sty Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwajcaria

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwajcaria
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
18 sty (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
20 sty (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Warszawa
19 lut (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mulhouse
26 lut (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Warszawa
21 lut (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mulhouse
26 lut (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Warszawa
26 lut (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mulhouse
10 mar (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Warszawa
28 lut (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mulhouse
10 mar (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bruksela Berno

Przewodnik po lotach Bruksela Berno

Jesteś w ciąży, ale chcesz lecieć samolotem? Dowiedz się, czy to wykonalne oraz bezpieczne dla ciebie oraz maluszka

Wyjazd służbowy, upragnione wczasy, albo pozostałe sprawy, które wymagają podróży: istnieje wiele powodów, dla których przyszłe matki decydują się na lot Bruksela - Berno. I chociaż mawia się, że ciąża to nie choroba, warto pamiętać, że nie zawsze ta forma podróży okazuje się dla pań odpowiednia. Bez znaczenia, czy wybierzemy tanie loty Bruksela - Berno, czy zdecyduje na regularne linie, trzeba zapoznać się z wewnętrznym regulaminem, który określa, do jakiego czasu ciężarne są wpuszczane do samolotu. Przed rejsem Bruksela - Berno absolutnie należy skonsultować się z ginekologiem.

Planujemy lot Bruksela - Berno – kiedy można bezpiecznie polecieć?

Pragniemy zorganizować wyjazd, zarezerwować bilety na tanie loty Bruksela - Berno i spakować walizkę podróżną, czy stan okaże się przeszkodą? Tu dużo zależy od kondycji zdrowotnej przyszłej matki, jak też od tego, w którym trymestrze ciąży jest. Bez względu na samopoczucie lepiej udać się do ginekologa prowadzącego ciążę i dowiedzieć, czy przelot okaże się bezpieczny dla kobiety i dzidziusia. Zazwyczaj pierwszy oraz ostatni trymestr ciąży uznaje się za niewłaściwy do takich podróży. W pierwszym trymestrze duże zmiany ciśnienia mogą wpływać niekorzystnie na rozwój narządów dziecka, a w ostatnich miesiącach pojawia się zagrożenie przedwczesnym rozwiązaniem, omdleniem, a do tego wiele linii lotniczych nie chce wpuszczać na pokład kobiet po 34 tyg. ciąży. Za optymalny okres ciąży do podróżowania samolotem uznaje się ten między 18 a 24 tygodniem, ale to indywidualna kwestia. Jeśli mamy taką szansę, dopasujmy wyjazd i rezerwujmy tanie loty Bruksela - Berno właśnie w tym okresie.

Ciężarna na pokładzie podczas lotu Bruksela - Berno – co trzeba wiedzieć?

Kobiety, które zdecydują się na podróż samolotem podczas ciąży, a mają już widoczny brzuch, powinny pomyśleć o zdobyciu zaświadczenia od lekarza o wieku ciąży oraz o braku przeciwwskazań do lotu. Pozwoli to ustrzec się trudności w porcie lotniczym i sytuacji, że kobieta z większym brzuchem nie zostanie dopuszczona do samolotu. Tanie loty Bruksela - Berno muszą odpuścić sobie ciężarne w ciąży mnogiej – bywa ona uważana za ciążę wyższego ryzyka. Lepiej unikać też dłuższych rejsów, odpowiedni czas to trzy godziny. W serwisie FRU.pl bez problemu sprawdzimy czas trwania wybranych połączeń i dopasujemy lot dla siebie .

Kobieta w ciąży w samolocie, w jaki sposób się przygotować?

Nie ma zasady: jedna kobieta znakomicie zniesie przelot, kolejna poczuje dyskomfort związany z długim przebywaniem w jednej pozycji. Warto wiedzieć, w jaki sposób ułatwić sobie podróż samolotem, by zatroszczyć się o osobisty komfort. Najlepiej wybrać miejsca z brzegu, żeby swobodnie wychodzić do toalety czy w celu rozprostowania nóg. Przechadzki w czasie podróży są jak najbardziej wskazane, gdyż pomagają poradzić sobie z bólem pleców oraz usprawniają krążenie w kończynach. Przed wylotem dobrze pomyśleć również o wykupieniu ubezpieczenia podróżnego: o to także można zadbać za pośrednictwem FRU.pl, już przy kupnie biletu.