X
Ładowanie...

Tanie loty Bruksela Christchurch

ceny od w StycznioweOkazje

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
04 lut 11 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Bruksela Christchurch

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Bruksela Christchurch

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bruksela Christchurch

Przewodnik po lotach Bruksela Christchurch

Zwierzę w podróży - wskazówki dla właścicieli

Planujesz urlop i Twoim marzeniem jest zabranie ze sobą ukochanego zwierzaka? Czy jest to w ogóle możliwe? Prezentujemy cenne wskazówki dla pasażerów. Jak przygotować psa lub kota do lotu Bruksela -Christchurch?

Przygotuj pojemnik dla zwierzaka

Pamiętaj, że nie każda linia lotnicza pozwala na przewóz zwierząt samolotem, dlatego przed wykupieniem biletów należy dokładnie sprawdzić odpowiednie regulaminy. Większość tanich linii wpuszcza na pokład samolotu jedynie psa podróżującego z osobą niewidomą. Zdarza się też, że zwierzę może być przewożone w luku bagażowym lub drogą cargo, jednak taki rodzaj transportu może być źródłem stresu dla futrzaka. Wybrałeś lot Bruksela -Christchurch, a przewoźnik akceptuje w kabinie zwierzęta? Po wykupieniu lotu warto poinformować przewoźnika o chęci zabrania na pokład kota lub psa. Z reguły dla zwierzęcia nie trzeba kupować osobnego biletu. Konieczne jest z kolei przygotowanie odpowiedniego pojemnika, w którym pupil bezpiecznie spędzi lot. Pojemnik musi rzecz jasna pozwalać zwierzęciu na swobodę ruchów.

O czym nie można zapomnieć

Jeżeli chcesz wyjechać z psem za granicę, nie zapomnij o formalnościach. Odpowiednie dokumenty są w tym wszystkim najważniejsze - między innymi paszport potwierdzający posiadanie szczepienia przeciwko wściekliźnie. Czworonóg musi być także poddane zabiegowi wszczepienia czipa - jest to obowiązkowe na terenie całej wspólnoty unijnej. Planujesz lot Bruksela -Christchurch? Pamiętaj, że w czasie lotu pojemnik ze zwierzęciem musi być zamknięty, a pies musi w nim cały czas przebywać. Warto odpowiednio wcześniej przyzwyczajać czworonoga do pojemnika - to sprawi, że lepiej zniesie trudy podróży i będzie bardziej spokojny.