X
Ładowanie...

Tanie loty Bruksela Hanoi

już od 2028 zł
03 cze 10 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Hanoi

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Hanoi
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
30 maj (śro)
Air China
Hanoi
15 cze (pią)
Air China
Warszawa
09 wrz (nie)
QATAR AIRWAYS
Hanoi
23 wrz (nie)
QATAR AIRWAYS
Warszawa
13 wrz (czw)
QATAR AIRWAYS
Hanoi
24 wrz (pon)
QATAR AIRWAYS
Warszawa
30 sie (czw)
QATAR AIRWAYS
Hanoi
12 wrz (śro)
QATAR AIRWAYS
Warszawa
30 sie (czw)
QATAR AIRWAYS
Hanoi
13 wrz (czw)
QATAR AIRWAYS
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bruksela Hanoi

Przewodnik po lotach Bruksela Hanoi

Czym jest bagaż rejestrowany? - informacje dla turystów

Planujesz lot samolotem do Bruksela - Hanoi i nie masz pojęcia czym jest bagaż rejestrowany? Niżej przedstawiamy kilka ważnych wskazówek dotyczących bagażu rejestrowanego. Bagaż rejestrowany to typ bagażu, który jest nadawany na lotnisku i transportowany w luku bagażowym. Po przybyciu na lotnisko oddajesz go obsłudze lotu podczas odprawy biletowo-bagażowej (tzw. check-in) lub poprzez nadanie go w specjalnym punkcie zrzutu bagażu (tzw. baggage drop-off point).Od momentu przyjęcia bagażu i założenia specjalnej zawieszki linie lotnicze przejmują odpowiedzialność za Twój bagaż. Ty otrzymujesz drugą część zawieszki, która zazwyczaj jest dopięta do karty pokładowej. Stanowi ona podstawę do identyfikacji bagażu po przylocie do Bruksela - Hanoi oraz reklamacji w przypadku jego uszkodzenia lub zagubienia.Każda linia lotnicza określa własne zasady dotyczące dopuszczalnych rozmiarów takiego bagażu oraz wysokość opłat za jego przewóz. Poleca się przed wyruszeniem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia kryteria dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dopłata za nadbagaż jest bardzo wysoka.

Czego nie można zabrać do samolotu w bagażu rejestrowanym?

Regulacje prawne dotyczące transportu różnego rodzaju przedmiotów mogą różnić się w zależności od linii lotniczych, klasy oraz Bruksela - Hanoi, do którego podróżujemy. Operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać usunięcia z bagażu rejestrowanego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość i może stanowić zagrożenie dla innych podróżujących. Przewoźnicy nie zalecają umieszczania do bagażu odprawianego akcesoriów takich jak: pieniądze, lekarstwa potrzebne w trakcie podrózy, dokumentów osobistych, elektorniki. Bez względu na wybraną przez nas linię lotniczą, każdego podróżującego obowiązuje zakaz przewożenia w bagażu rejestrowanym materiałów wybuchowych oraz modeli urządzeń wybuchowych. Ponadto, nie można przewozić substancji chemicznych i toksycznych.Limity transportu jedzenia oraz płynów w bagażu odprawianym regulują przewoźnicy, dlatego warto je sprawdzić przed rozpoczęciem pakowania do lotu.