X
Ładowanie...

Tanie loty Bruksela Hanower

już od 150 zł
17 kwi 24 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Niemcy

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Niemcy
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
01 maj (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Dortmund
05 maj (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Kraków
17 cze (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Frankfurt
18 cze (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
17 cze (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Frankfurt
21 cze (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
18 cze (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Frankfurt
21 cze (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Las Palmas
29 gru (wto)
EasyJet Europe
Lot bezpośredni
Berlin
10 sty (nie)
EasyJet Europe
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bruksela Hanower

Przewodnik po lotach Bruksela Hanower

Czym jest bagaż rejestrowany? - wskazówki dla pasażerów

Rezerwujesz lot samolotem do Bruksela - Hanower i nie wiesz czym jest bagaż odprawiany? Niżej prezentujemy kilka ważnych informacji dotyczących bagażu odprawianego. Bagaż rejestrowany to typ bagażu, który jest nadawany na lotnisku i transportowany w luku bagażowym. Po przybyciu na lotnisko przekazujesz go obsłudze lotu w trakcie odprawy biletowo-bagażowej (tzw. check-in) lub poprzez nadanie go w specjalnym miejscu zrzutu bagażu (tzw. baggage drop-off point).Od momentu przyjęcia bagażu i założenia specjalnej zawieszki przewoźnicy przejmują odpowiedzialność za Twój bagaż. Ty dostajesz drugą część zawieszki, która zazwyczaj jest przyklejona do karty pokładowej. Stanowi ona podstawę do odbioru bagażu po przylocie do Bruksela - Hanower oraz zwrotu kosztów w przypadku jego uszkodzenia lub zagubienia.Każda linia lotnicza określa własne zasady dotyczące dopuszczalnych rozmiarów takiego bagażu oraz wysokość opłat za jego przewóz. Poleca się przed wyjazdem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia wymogi dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dodatkowa cena za nadbagaż bywa bardzo wysoka.

Czego nie można zabrać do samolotu w bagażu rejestrowanym?

Przepisy dotyczące przewozu różnego rodzaju przedmiotów mogą różnić się w zależności od przewoźnika, klasy oraz Bruksela - Hanower, do którego podróżujemy. Operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać usunięcia z bagażu odprawianego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość i może stanowić zagrożenie dla innych pasażerów. Linie lotnicze nie zalecają pakowania do bagażu rejestrowanego akcesoriów takich jak: pieniądze, akcesoria medyczne potrzebne w trakcie podrózy, dokumentów osobistych, urządzeń elektronicznych. Bez względu na wybraną przez nas linię lotniczą, każdego podróżującego obowiązuje zakaz przewożenia w bagażu rejestrowanym materiałów łatwopalnych oraz modeli urządzeń wybuchowych. Ponadto, nie można przewozić substancji chemicznych i toksycznych.Limity transportu żywności oraz płynów w bagażu rejestrowanym ustalają linie lotnicze, dlatego warto je sprawdzić przed rozpoczęciem pakowania do podróży.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Djupivogur Karlstad

Tanie loty Billund Lucerna

Tanie loty Mytilene Sundsvall

Tanie loty Santander Arboga

Tanie loty QATAR AIRWAYS wylot z: Phnom Penh

Tanie loty Naxos Kastoria

Tanie loty Nordfjordur Orzola

Tanie loty Burgdorf Kastoria

Tanie loty Capri Sveg

Tanie loty San Francisco Visby

Tanie loty Jetstar Pacific Hanoi Ho Chi Minh City