X
Ładowanie...

Tanie loty Bruksela Helsinki

już od 512 zł
30 cze 07 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Helsinki

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Helsinki
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
16 sie (czw)
Air Baltic
Helsinki
18 sie (sob)
Air Baltic
Gdańsk
21 sie (wto)
Air Baltic
Helsinki
01 wrz (sob)
Air Baltic
Gdańsk
23 sie (czw)
Air Baltic
Helsinki
01 wrz (sob)
Air Baltic
Gdańsk
25 sie (sob)
Air Baltic
Helsinki
01 wrz (sob)
Air Baltic
Gdańsk
14 sie (wto)
Air Baltic
Helsinki
18 sie (sob)
Air Baltic
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bruksela Helsinki

Przewodnik po lotach Bruksela Helsinki

Co zawiera polisa turystyczna - wskazówki dla podróżnych

Polisa turystyczna chroni przed nieoczekiwanymi sytuacjami, które mogą wystąpić w czasie zagranicznych wakacji. Przed Tobą lot Bruksela - Helsinki i rozważasz wykupienie dodatkowej ochrony? Co wchodzi w zakres ubezpieczenia turystycznego? Sprawdziliśmy, na jakie udogodnienia mogą liczyć turyści.

Czy polisa pokrywa koszty badań lekarskich i zakupu lekarstw

Dostępne na rynku ubezpieczenia podróżne pozwalają cieszyć się wycieczkami bez martwienia się o koszty nieprzewidzianych sytuacji - pomagają uporać się z różnymi problemami, takimi jak rehabilitacja, wypadek komunikacyjny, kradzież bagażu czy odwołanie lotu Bruksela - Helsinki. Dostępne rozwiązania pozwalają skorzystać z hospitalizacji, a także pokrywają koszty leczenia stomatologicznego, zakupu środków opatrunkowych, transportu zwłok oraz wypłacają stosowne świadczenia za wystąpienie poważnego uszczerbku na zdrowiu. Twój wyjazd jest związany ze sportem? Pamiętaj o sprawdzeniu, czy ubezpieczenie pokrywa koszty poszukiwań.

Na co warto wykupić dodatkowe ubezpieczenie

Przed Tobą podróż Bruksela - Helsinki? Jeśli zależy Ci na gruntownej ochronie, pomyśl o wykupieniu dodatkowej polisy na bagaż - może się to okazać pomocne w razie jego uszkodzenia. Ciekawym rozwiązaniem jest także ochrona elektroniki - aparatu fotograficznego, komputera czy smartfona. Zwykłe polisy nie zawierają również ubezpieczenia na wypadek zaostrzenia schorzeń ogólnoustrojowych, jeśli więc na jakieś cierpisz, to pomyśl o dodatkowej ochronie. Jak wybierać polisę ubezpieczeniową, żeby rozwiązanie spełniło nasze oczekiwania? W pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na tzw. koszty gwarantowane. Jest to kwota, którą w razie nieszczęśliwego zdarzenia pokryje ubezpieczyciel. Warto też pamiętać o uważnym przeczytaniu ogólnych warunków ubezpieczenia.