X
Ładowanie...

Tanie loty Bruksela Heraklion

już od 278 zł
02 cze 09 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Heraklion

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Heraklion
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Ateny
24 cze (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Heraklion
01 lip (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
26 cze (wto)
Volotea
Lot bezpośredni
Heraklion
29 cze (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
11 lip (śro)
Ryanair
Heraklion
22 lip (nie)
Ryanair
Warszawa
07 paź (nie)
Aegean Air
Heraklion
11 paź (czw)
Aegean Air
Warszawa
07 paź (nie)
Aegean Air
Heraklion
15 paź (pon)
Aegean Air
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bruksela Heraklion

Przewodnik po lotach Bruksela Heraklion

W czasie lotu Bruksela - Heraklion mamy swoje prawa oraz obowiązki

Powinniśmy sobie zdawać sprawę z faktu, że w czasie lotu Bruksela - Heraklion jak również i w innych przypadkach, posiadamy swoje prawa, ale i obowiązki. Trzeba je poznać, jeszcze zanim wsiądziemy na pokład samolotu, tak abyśmy umieli z nich skorzystać, ponieważ wówczas będziemy uzyskamy gwarancję, że nasz lot minie rzeczywiście bez problemów.

Zapoznajmy się z zasadami przewoźnika

Musimy mieć świadomość, że każdy z przewoźników posiada swój regulamin, z którym musimy się poznać. Jeżeli nie będziemy się do niego odnosić i będziemy ignorować zalecenia stewardess, to możemy być usunięci, lub nie będziemy wprowadzeni na lot Bruksela - Heraklion. Co więcej, nie będzie nam wtenczas przysługiwać odszkodowanie.

Co jeśli lot Bruksela - Heraklion jest spóźniony?

Jeżeli nasz lot Bruksela - Heraklion jest opóźniony, lub przeniesiony na następny dzień, to przewoźnik ma obowiązek zorganizowania nam wyżywienia, a także hotelu w sytuacji długiego oczekiwania. Przy samolocie odwołanym, powinien nam znaleźć kolejne dogodne połączenie i opłacić konieczność jego rezerwacji. Te zasady obowiązują nawet wtenczas, gdy zdecydujemy się na tanie loty Bruksela - Heraklion, wyjątkiem będzie, jeśli w regulaminie który otrzymaliśmy do zaakceptowania, linie lotnicze określą inaczej.

Zagubiono nasz bagaż w czasie przelotu Bruksela - Heraklion?

Jeżeli został zagubiony nasz bagaż podczas podróży samolotem Bruksela - Heraklion to także należy nam się rekompensata. Nie będzie tu istotne, że płaciliśmy za lot tak niską wartość . To do przewoźnika będzie należało właściwe zajęcie się naszym bagażem podczas przelotu oraz to oni za niego będą odpowiadać. Chociaż warto wykupić ubezpieczenie od zagubionego bagażu, ponieważ wtenczas także rezerwując tanie loty Bruksela - Heraklion, mamy pewność, że ta kwestia zostanie załatwiona stosunkowo prędko.

Podczas lotu Bruksela - Heraklion posiadamy też obowiązki

Powinniśmy sobie zdawać sprawę z tego, że nie jest ważne czy będziemy lecieć najdłuższą trasą czy być może zarezerwowaliśmy tą trwającą najkrócej . Podczas takiego lotu będziemy mieli nie tylko prawa, lecz również obowiązki. Należy do nich stawienie się na czas na odprawę i okazanie niezbędnych pism. Bezwzględne słuchanie obsługi i zastosowanie się do jej próśb. Ale też stosowanie się do zasad, jakie prezentują tanie loty Bruksela - Heraklion odnośnie przedmiotów transportowanych w naszym bagażu.

Jeżeli chcemy, aby nasz lot Bruksela - Heraklion minął naprawdę przyjemnie. To cały czas powinniśmy pamiętać o tym, że mamy swoje prawa i powinny być one respektowane. Lecz mamy też swoje obowiązki i powinniśmy je wypełniać z odpowiednim zaangażowaniem.