gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Bruksela Kłajpeda Pałanga

już od 251 zł
19 gru 26 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Kłajpeda Pałanga

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Kłajpeda Pałanga
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
01 kwi (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Kłajpeda Pałanga
06 kwi (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
01 kwi (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Kłajpeda Pałanga
08 kwi (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
03 kwi (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Kłajpeda Pałanga
07 kwi (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
04 kwi (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Kłajpeda Pałanga
07 kwi (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
05 kwi (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Kłajpeda Pałanga
07 kwi (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bruksela Kłajpeda Pałanga

Przewodnik po lotach Bruksela Kłajpeda Pałanga

Czym jest bagaż rejestrowany? - informacje dla podróżnych

Rezerwujesz lot samolotem do Bruksela - Kłajpeda-Palanga i nie masz pojęcia czym jest bagaż odprawiany? Niżej prezentujemy kilka ważnych informacji dotyczących bagażu rejestrowanego. Bagaż odprawiany to rodzaj bagażu, który jest nadawany na lotnisku i przewożony w luku bagażowym. Po przybyciu na lotnisko oddajesz go obsłudze lotu w trakcie odprawy biletowo-bagażowej (tzw. check-in) lub poprzez nadanie go w specjalnym punkcie zrzutu bagażu (tzw. baggage drop-off point).Od momentu przyjęcia bagażu i założenia specjalnej zawieszki przewoźnicy przejmują odpowiedzialność za Twój bagaż. Ty otrzymujesz drugą część zawieszki, która zazwyczaj jest dopięta do karty pokładowej. Stanowi ona podstawę do identyfikacji bagażu po przylocie do Bruksela - Kłajpeda-Palanga oraz zwrotu kosztów w przypadku jego uszkodzenia lub zagubienia.Każda linia lotnicza określa własne regulacje dotyczące maksymalnych rozmiarów takiego bagażu oraz wysokość opłat za jego przewóz. Warto przed wyjazdem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia wymogi dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dodatkowa cena za nadbagaż bywa bardzo wysoka.

Czego nie można zabrać do samolotu w bagażu rejestrowanym?

Przepisy dotyczące przewozu różnego rodzaju akcesoriów mogą różnić się w zależności od linii lotniczych, klasy oraz Bruksela - Kłajpeda-Palanga, do którego lecimy. Operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać wypakowania z bagażu rejestrowanego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość i może stanowić niebezpieczeństwo dla innych podróżujących. Przewoźnicy nie zalecają pakowania do bagażu rejestrowanego przedmiotów takich jak: biżuteria, lekarstwa potrzebne w trakcie podrózy, dokumentów handlowych, elektorniki. Bez względu na wybraną przez nas linię lotniczą, każdego pasażera obowiązuje zakaz przewożenia w bagażu odprawianym materiałów wybuchowych oraz modeli urządzeń wybuchowych. Ponadto, nie można transportować substancji chemicznych i toksycznych.Ograniczenia transportu jedzenia oraz napojów w bagażu rejestrowanym ustalają linie lotnicze, dlatego warto je sprawdzić przed rozpoczęciem pakowania do lotu.