X
Ładowanie...

Tanie loty Bruksela Maastricht

już od 1136 zł
01 lip 08 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Maastricht

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Maastricht
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
30 cze (sob)
KLM
Maastricht
07 lip (sob)
KLM
Kraków
02 lip (pon)
KLM
Maastricht
10 lip (wto)
KLM
Kraków
03 lip (wto)
KLM
Maastricht
08 lip (nie)
KLM
Kraków
04 lip (śro)
KLM
Maastricht
10 lip (wto)
KLM
Kraków
03 lip (wto)
KLM
Maastricht
10 lip (wto)
KLM
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bruksela Maastricht

Przewodnik po lotach Bruksela Maastricht

Najlepsze polisy ubezpieczeniowe na podróż, czyli co i jak ubezpieczyć lecąc na trasie Bruksela - Maastricht

Kupując wakacje w biurze podróży od razu płaci się za ubezpieczenie. Jednakże, jeśli organizujesz wyjazd osobiście, będziesz potrzebować dodatkowej polisy ubezpieczeniowej. Nawet jeżeli skupiasz się na tanich lotach Bruksela - Maastricht, nie wahaj się dołożyć parę złotych na polisę. Podpowiadamy, jakie ubezpieczenie najbardziej przyda ci się w podróży i dlaczego jest naprawdę istotne.

Podstawowe ubezpieczenie turystyczne

Zdecydowanie najbardziej konieczne jest standardowe ubezpieczenie turystyczne. Nie ważne, czy rezerwujesz tanie loty Bruksela - Maastricht, czy korzystasz ze regularnych przewoźników, zawsze ci się przyda. Podstawowe ubezpieczenie turystyczne obejmuje i sam lot, i pobyt w miejscu.

Polisa najczęściej tyczy się następstw nieszczęśliwych wypadków. Chroni cię przed utratą walizki – chociaż zabierając ze sobą drogie przedmiotu, warto specjalnie wykupić polisę. Ponadto gwarantuje ci rejs powrotny do Polski w momencie choroby i zwróci ci pieniądze za wizytę u lekarza za granicami, lub w razie, jeśli staniesz się ofiarą kradzieży.

Inne ubezpieczenia dla podróżnych

Możesz korzystać z fakultatywnych polis ubezpieczeniowych przeznaczonych dla podróżnych. Znajdziesz je w ofercie coraz więcej towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz nie tylko dodatkowo ubezpieczyć drogi bagaż, lecz także dodatkowo ubezpieczyć się od jego opóźnienia – jeśli zniknie i będziesz musiał szukać go, masz gwarantowane wypłacenie środków.

Większość towarzystw ubezpieczeniowych oferuje także polisy ubezpieczeniowe od opóźnienia samolotu. To rozwiązanie jest bardzo intratne, jeśli wykupiłeś bilety na przesiadkę i opóźnienie oznacza stratę na biletach i konieczność spędzenia nocy w hotelu. Taki rozwój wypadków bynajmniej nie należy do rzadkości, a sięgając po ubezpieczenie, jesteś pewien zwrotu straconych środków. Nie musisz obawiać się, że przez wykupienie ubezpieczenia twoje tanie loty Bruksela - Maastricht bardzo podrożeją – zazwyczaj jest to nieduża kwota.