X
Ładowanie...

Tanie loty Bruksela Madras

już od 334 zł
30 maj 06 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Indie

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Indie
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Bombay
05 paź (pią)
Air India
Lot bezpośredni
Bangalore
15 paź (pon)
Air India
Lot bezpośredni
Delhi
03 paź (śro)
Air India
Lot bezpośredni
Bangalore
16 paź (wto)
Air India
Lot bezpośredni
Delhi
04 paź (czw)
Air India
Lot bezpośredni
Bangalore
15 paź (pon)
Air India
Lot bezpośredni
Delhi
04 paź (czw)
Air India
Lot bezpośredni
Bangalore
17 paź (śro)
Air India
Lot bezpośredni
Delhi
04 paź (czw)
Air India
Lot bezpośredni
Bangalore
19 paź (pią)
Air India
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bruksela Madras

Przewodnik po lotach Bruksela Madras

Czy możemy wziąć sprzęt sportowy do samolotu?

Niejednokrotnie dzieje się tak, że wybierając się na wakacje, chcemy skorzystać z intensywnego wypoczynku. Jeśli mamy własny sprzęt sportowy, to jasne, że chcemy go ze sobą zabrać do samolotu Bruksela - Madras. Jednak czy to w ogóle będzie możliwe? Czy linie lotnicze  oferują nam szansę wzięcia ze sobą roweru, nart lub deski surfingowej?

Odpowiednie zapakowanie na przelot Bruksela - Madras

Co ważne, wiele zależy tutaj od urządzenia, które, chcemy ze sobą wziąć. Tanie loty Bruksela - Madras czasem zezwalają nam zabrać określone sprzęty w ramach opłaty za bagaż rejestrowany, czasem będziemy musieli puścić je oddzielnie, a jeszcze innym razem jest realny jedynie przewóz cargo. Dodatkowo z rowerem raczej nie będzie kłopotów, jednak na stronie lotów Bruksela - Madras trzeba zobaczyć, w jaki sposób on musi być spakowany. Powietrze spuszczone z opon, pedały ustawione do wewnątrz, przednie koło przytwierdzone do ramy, a całość zapakowana w specjalną folię, lub karton. Jeżeli wszystko zrobimy zgodnie z wytycznymi, które są umieszczone przez tanie loty Bruksela - Madras, to nie powinniśmy mieć trudności z jego przewiezieniem.

Co z większymi przedmiotami na locie Bruksela - Madras?

Jeśli planujemy wziąć narty, to także nie będzie z tym jakiegoś kłopotu, nawet kiedy wykupimy bilet w najniższej cenie. Mimo wszystko opłaca się je spakować w odpowiedni futerał, bo wtedy będziemy mieli gwarancję, że nic się z nimi nie stanie. W przypadku deski surfingowej, musimy się nastawić na dodatkowe płatności za jej przewóz. Trzeba też zobaczyć, czy linie lotnicze, którymi planujemy polecieć, pozwalają nam na ich przewóz. Zdecydowanie w większości przypadków, godząc się na tanie loty Bruksela - Madras nie będzie z tym kłopotów, i będziemy mogli w czasie wypoczynku skorzystać z własnej deski.

Linie lotnicze mają własne zalecenia odnośnie przewożenia sprzętu sportowego. Nie ważne, czy korzystamy z linii regularnych czy wybieramy tanie loty Bruksela - Madras, za każdym razem powinniśmy się upewnić jak to wygląda. Jeżeli całość przygotujemy prędzej, to będziemy płacić mniej za przewóz danego sprzętu, a dodatkowo będziemy mieli pewność, że po krótkim locie, będziemy mieli szansę odpoczywać w ulubiony sposób, mając własny sprzęt.