X
Ładowanie...

Tanie loty Bruksela Madryt

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Bruksela Madryt

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Bruksela Madryt

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Bruksela Madryt

Przewodnik po lotach Bruksela Madryt

Jak przewozić sprzęt sportowy w samolocie

Linie lotnicze, także tanie loty  Bruksela - Madryt dają możliwość na transportowanie różnego rodzaju sprzętu sportowego bez żadnego wysiłku. Rzecz jasna powiązane jest to z innymi różnymi kosztami. Dowiedz się wszystkiego o przewożeniu sprzętu sportowego.

Transport rowerów w bagażu

Masz możliwość dokupienia kolejnego bagażu i spakowania do niego roweru. Oczywiście rower powinien być odpowiednio poskładany do przewozu. Trzeba go przede wszystkim opakować go w specjalne opakowanie kartonowe albo zrobione z folii.

Ponadto musisz usunąć powietrze z kół i wykręcić przednie koło. Trzeba je przytroczyć do ramy. Kierownica musi być lekko odkręcona i ułożona przy ramie. Również pedały muszą być wykręcone lub przekręcone do wewnątrz. W takim ustawieniu sprzęt może być przewieziony w luku bagażowym tanich lotów Bruksela - Madryt.

Tanie loty w góry, czyli sprzęt narciarski

Narty i deski snowboardowe są wysyłane jako bagaż sportowy. Trzeba je wpakować do specjalnego futerału, aby nie uległy uszkodzeniom mechanicznym. Pozostały sprzęt narciarski, jak kask czy google, można zmieścić do bagażu rejestrowanego. Z reguły jednakże zestaw nart wraz z butami i kijkami liczy się jak jeden bagaż.

Cena transportu sprzętu narciarskiego różni się u różnych przewoźników. Niektóre tradycyjne linie lotnicze i tanie loty Bruksela - Madryt  naliczają cenę jak za kolejny bagaż rejestrowany. Czasami jednakże można przewieźć narty w ramach opłaty za standardowy bagaż rejestrowany i nie pobiera się za to żadnej opłaty.