X
Ładowanie...

Tanie loty Bruksela Minorka

już od 724 zł
30 cze 07 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Minorka

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Minorka
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
10 wrz (pon)
Vueling Airlines
Minorka
21 wrz (pią)
Vueling Airlines
Warszawa
05 wrz (śro)
Vueling Airlines
Minorka
21 wrz (pią)
Vueling Airlines
Warszawa
10 wrz (pon)
Vueling Airlines
Minorka
24 wrz (pon)
Vueling Airlines
Warszawa
05 wrz (śro)
Vueling Airlines
Minorka
24 wrz (pon)
Vueling Airlines
Warszawa
10 wrz (pon)
Vueling Airlines
Minorka
26 wrz (śro)
Vueling Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bruksela Minorka

Przewodnik po lotach Bruksela Minorka

Pierwsza podróż samolotem Bruksela - Minorka - to warto wiedzieć! Poradnik dla turystów, czego mogą się spodziewać w trakcie lotu

Wybierasz się poraz pierwszy samolotem Bruksela - Minorka i obawiasz się lotu? Dodatkowo w prasie już nie raz widziałeś materiał o turbulencjach i innych niedogodnościach związanych z lataniem? Poniżej przedstawiamy listę sytuacji, których możesz się spodziewać, ale co do zasady, nie zawsze występują.

Jak przygotować się do lotu Bruksela - Minorka - zalecenia dla pasażerów

W końcu dotarłeś na pokład samolotu,który zabierze Cię w wymarzoną podróż Bruksela - Minorka, siadasz w wybranym miejscu i co dalej? Po pierwsze to usiąść wygodnie, zapiąć pasy bezpieczeństwa , a po drugie słuchać poleceń kadry obsługującej lot. Od klasy linii lotniczych zależy, jak wygodne będą fotele pasażerskie. Niemniej jednak siedzenie w fotelu pasażerskim nie zawsze jest korzystne dla zdrowia podróżującego, zwłaszcza w przypadku, gdy lot jest długi. Fotele pasażerskie w dzisiejszych czasach są wąskie, głównie dotyczy to tańszych przewoźników, ale nie jest to regułą.Permanentne siedzenie w nich przez kilkanaście godzin może doprowadzić do utrudnionego krążenia krwi. W ostateczności odczuwalne będą takie dolegliwości jak zawroty. Dlatego zaleca się mały spacer po samolocie od czasu do czasu w celu rozprostowania nóg, o ile nie ma zaleceń załogi tego zabraniających. Podczas stratu i lądowania mamy do czynienia z przyspieszeniami związanymi ze zmianą prędkości samolotu i skokową zmianą ciśnienia w kabinie. Nie każdy organizm ludzki reaguje na te bodźce w ten sam sposób. Dlatego ważne jest, aby poznać nieco własne ciało i jak reaguje reakcje na przeciążenia i wahania ciśnienia. Skutecznym sposobem dla większości ludzi wrażliwych na przeciążenia i zmiany ciśnienia jest zwykłe ssanie cukierka. W związku z z możliwością wystąpienia nudności nie poleca się spożywania napojów z dodatkiem alkoholu, które mogą dodatkowo niekorzystnie wpływać na Twoje samopoczucie.Należy też wiedzieć, że wewnątrz samolotu powietrze jest dość suche. Aby uniknąć dyskomfortu z tym związanego, zaleca się spożywać dużo wody lub innych napojów.

Turbulencje, jako stały element podróży samolotem

Planujesz podróż samolotem do Bruksela - Minorka ale boisz się turbulencji? Zanim zrezygnujesz z zakupu biletu na lot przeczytaj, czy jest się czego obawiać. Turbulencje to gwałtowne ruchy mas powietrza,podczas których samolot wpada w drgania, delikatnie zniża się. Turbulencji nie należy się bać, ponieważ w łagodnej formie zdarzają się praktycznie na każdym przelocie i jest to zupełnie normalne zjawisko. Turbulencje najczęściej nie są odczuwane przez pasażerów, ale aby mieć pewność, że nic się nam nie stanie przez cały czas trwania lotu należy mieć zapięte pasy bezpieczeństwa.

Sprawdź jakie linie latają na trasie Bruksela - Minorka: