X
Ładowanie...

Tanie loty Bruksela Mykonos

już od 1116 zł
29 cze 06 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Mykonos

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Mykonos
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
27 wrz (czw)
Swiss
Mykonos
03 paź (śro)
Swiss
Warszawa
25 wrz (wto)
Swiss
Mykonos
03 paź (śro)
Swiss
Warszawa
25 wrz (wto)
Aegean Air
Mykonos
02 paź (wto)
Aegean Air
Warszawa
24 wrz (pon)
Swiss
Mykonos
03 paź (śro)
Swiss
Warszawa
29 wrz (sob)
Swiss
Mykonos
03 paź (śro)
Swiss
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bruksela Mykonos

Przewodnik po lotach Bruksela Mykonos

Co zawiera polisa turystyczna - wskazówki dla podróżnych

Polisa turystyczna zabezpiecza przed niespodziewanymi wypadkami, które mogą wystąpić podczas wyjazdu zagranicznego. Przed Tobą lot Bruksela - Mykonos i rozważasz wykupienie dodatkowej ochrony? Co wchodzi w zakres polisy turystycznej? Sprawdziliśmy, na jakie udogodnienia mogą liczyć turyści.

Składniki polisy - zwróć na to uwagę

Dostępne na rynku polisy dla podróżnych pozwalają cieszyć się wyjazdami bez zbędnych zmartwień - pomagają uporać się z rozmaitymi problemami, takimi jak rehabilitacja, choroba, kradzież toreb czy opóźnienie lotu Bruksela - Mykonos. Najlepsze polisy pozwalają skorzystać z opieki medycznej, a także pokrywają koszty leczenia stomatologicznego, zakupu leków, transportu zwłok oraz zapewniają stosowne świadczenia za wystąpienie trwałego uszczerbku na zdrowiu. Twój wyjazd jest związany ze sportem? Pamiętaj o sprawdzeniu, czy ubezpieczenie pokrywa koszty ratownictwa.

A może ubezpieczenie walizek?

Przed Tobą podróż Bruksela - Mykonos? Jeśli chcesz uzyskać kompleksową ochronę, pomyśl o wykupieniu dodatkowej polisy na bagaż - może się to okazać pomocne w razie jego uszkodzenia. Dobrą opcją jest również ubezpieczenie elektroniki - aparatu fotograficznego, laptopa czy telefonu. Tradycyjne polisy nie chronią podróżnych na wypadek zaostrzenia schorzeń przewlekłych, jeśli więc na jakieś cierpisz, to zainteresuj się dodatkowymi składnikami ubezpieczenia. Jak wybierać ubezpieczenie turystyczne, żeby być w pełni zadowolonym? W pierwszej kolejności warto sprawdzić tzw. koszty gwarantowane. Jest to kwota, którą w razie wypadku zobowiązuje się pokryć towarzystwo ubezpieczeniowe. Konieczne jest również dokładne sprawdzenie OWU.