X
Ładowanie...

Tanie loty Bruksela Nassau

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
06 gru 13 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Bruksela Nassau

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Bruksela Nassau

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Bruksela Nassau

Przewodnik po lotach Bruksela Nassau

Dziecko w podróży Bruksela - Nassau - poradnik dla opiekunów

Przed Tobą podróż samolotem zmaluchem i nie wiesz, jak się do tego przygotować? Pod spodem pokazujemy krótką wykaz zagadnień, którą każdy opiekun powienien zapoznać się zanim pojedzie na wymarzony lot Bruksela - Nassau.

Wiek niemowlaka a cena biletu do Bruksela - Nassau

Cena tak naprawdę zależy od wieku malucha i przewoźnika, jaką wybierzesz. Za bilet dla małych dzieci, które lecą na kolanach rodzica linie lotnicze nie pobiera żadnych opłat albo ma symboliczną cenę. Starsze dzieci często muszą mieć zarezerwowany normalny bilet lub przewoźnik oferuje dla nich specjalne zniżki.

Niezbędne dokumenty dla pociechy

Korzystając z międzykontynentalnych lotów, Twój niemowlę może potrzebować paszportu, tymczasowego dowodu osobistego, wizy, legitymacji szkolnej. Jeśli masz zamiar podróżować z maluchem sam niezależnie od tego czy dzielisz prawa do wychowywania z drugim rodzicem czy wychowujesz dziecko samotnie musisz posiadać dokument zezwalający na podróż z dzieckiem od drugiego opiekuna. W sytuacji, gdy z dzieckiem lecieć będzie spokrewniony opiekun podczas podróży musi obligatoryjnie mieć pisemną aprobatę opiekunów oraz  upoważnienie do opieki nad dzieckiem.

Transportowanie dziecka z Bruksela do Nassau

Pociechy poniżej dwóch lat, najczęściej są przewożone na kolanach rodziców. Jeśli w samolocie  tuż obok jest wolne krzesło możesz przypiąć dziecko pasami do siedziska lub opłać maluchowi fotel. Możesz wtedy transportować malucha w foteliku samochodowym.

Rzeczy dziecięcy

Czy niemowlak może posiadać bagaż podręczny zależy od linii lotniczych, z usług którego