X
Ładowanie...

Tanie loty Bruksela Naxos

już od 173 zł
02 lip 09 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Grecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Grecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Ateny
22 wrz (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Mykonos
29 wrz (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
22 wrz (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Mykonos
24 wrz (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
23 wrz (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Mykonos
24 wrz (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
05 paź (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Saloniki
19 paź (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
03 lip (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Mykonos
07 lip (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bruksela Naxos

Przewodnik po lotach Bruksela Naxos

Planujemy przelot Bruksela - Naxos będąc w ciąży?

Wiele pań okazuje się być zdania, że jeśli ciąża odbywa się właściwie, to nie muszą się ograniczać, jeżeli idzie o używanie z przyjemności życia. To właśnie powoduje, że coraz więcej panie w ciąży decydują się na tanie loty Bruksela - Naxos, pragnąć jak najwięcej pozwiedzać. Lecz czy to bezpieczne? A jeśli tak, to na co muszą być gotowe kobiety w ciąży, tak żeby posiadać gwarancję, że przelot Bruksela - Naxos przebiegnie spokojnie i bez niepotrzebnych stresów?

Pismo od lekarza na lot Bruksela - Naxos

Co ważne, nim będziemy korzystać z możliwości i zakupimy bilet w okazyjnej cenie , powinnyśmy porozmawiać z ginekologiem zajmującym się ciążą. Czy nie dostrzega on jakichś przeciwwskazań, żebyśmy mogły skorzystać z lotu Bruksela - Naxos. Warto go też poprosić o stosowne zaświadczenie, w którym poda okres danej ciąży, ponieważ niektórzy przewoźnicy mają swoiste ograniczenia. W większości przypadków nie polecimy, jeżeli będzie to 36 tydzień ciąży i później.

Co robić w czasie lotu Bruksela - Naxos

Jeśli chcemy posiadać gwarancję, że lot Bruksela - Naxos będzie dla nas przyjemny, to powinnyśmy wiedzieć o kilku wytycznych. Co kilkanaście minut trzeba wstać oraz przespacerować się po samolocie. Trzeba też zajmować miejsca przy przejściu, bo może być tak, że co chwilę będziemy musiały iść do ubikacji. Czasami nawet decydując się na tanie loty Bruksela - Naxos będziemy miały pierwszeństwo w czasie wchodzenia do samolotu. W miarę możliwości, warto także wybrać taki lot, który będzie trwał najkrócej . Podczas zapinania pasów, dobrze jest poprosić pracownika załogi o pomoc, tak żeby znajdowały się one niżej niż brzuch i go nie uciskały.

Jeśli tylko nie będzie przeciwwskazań, tanie loty Bruksela - Naxos będą możliwe również dla kobiety w ciąży. Jeżeli odpowiednio się przyszykujemy do tej wyprawy, ma szansę się okazać, że przeminie ona przyjemnie i bez jakichkolwiek problemów. Ale najpierw porozmawiajmy ze swoim doktorem, a jeśli lecimy za granicę, to trzeba się nauczyć paru przydatnych zdań, takich jak chociażby „mam skurcze”, a pismo od doktora dobrze jest mieć w języku angielskim. No i sprawdźmy, które zasady odnośnie ciężarnych w samolocie, posiadają określeni przewoźnicy.