X
Ładowanie...

Tanie loty Bruksela Reina Sofia Apt

już od 374 zł
27 sty 03 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Bruksela Reina Sofia Apt

Bilety lotnicze Bruksela Reina Sofia Apt

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Bruksela
25 sty (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Teneryfa
08 lut (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bruksela
25 sty (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Teneryfa
06 lut (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bruksela
29 kwi (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Teneryfa
13 maj (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bruksela
29 kwi (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Teneryfa
12 maj (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bruksela
01 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Teneryfa
10 maj (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bruksela Reina Sofia Apt

Przewodnik po lotach Bruksela Reina Sofia Apt

Loty bezpośrednie czy przesiadkowe?

Marzysz o długo oczekiwanym urlopie zagranicznym, ale nie możesz znaleźć bezpośredniego połączenia Bruksela - Teneriffa (Reina Sofia)? Nie obawiaj się ofert składanych! Prezentujemy najważniejsze różnice między nimi, a lotami bezpośrednimi. Czy w czasie dłuższej przesiadki możemy opuścić port lotniczy?

Jak przebiega bezpośredni lot

Lot bez przesiadek np. na trasie Bruksela - Teneriffa (Reina Sofia) to dla wielu pasażerów najbardziej komfortowa forma podróży. Odprawa dokonywana jest na jednym lotnisku, z którego wylatujemy i lądujemy bezpośrednio w docelowym mieście. Nie musimy martwić się przesiadkami i czekać na obcych lotniskach. Niestety nie zawsze możemy zarezerwować lot bezpośredni - przeważnie w przypadku rzadko uczęszczanych kierunków jesteśmy zdani na loty z przesiadkami.

Co warto wiedzieć o lotach z przesiadkami

W Europie zlokalizowanych jest kilka dużych lotnisk transferowych, np. Heathrow w Londynie czy Schiphol w Amsterdamie. Lotów przesiadkowych nie należy się bać - zazwyczaj odprawa przebiega tak samo jak w przypadku lotów bezpośrednich. Przesiadki bywają organizowane w ten sposób, żeby uniknąć niepotrzebnego chaosu. Walizki przeważnie transportowane są przez pracowników portu lotniczego - nie trzeba więc przenosić ich samodzielnie. Przed Tobą lot Bruksela - Teneriffa (Reina Sofia)? Najpierw zapoznaj się z regulacjami obowiązującymi na terenie państwa przesiadkowego, może się bowiem okazać, że konieczne będzie uzyskanie dodatkowych dokumentów, np. żeby móc wyjść poza port lotniczy.

Smart Connection - loty przesiadkowe do 60% taniej

Obecnie nie trzeba już sprawdzać tysięcy ofert - portal Fru.pl udostępnia praktyczne narzędzie - system Smart Connection pozwala rezerwować najlepsze loty składane w atrakcyjnej cenie. Dzięki niemu pasażerowie nie muszą liczyć się z ryzykiem odwołania lotu.