X
Ładowanie...

Tanie loty Bruksela Wiedeń

już od 525 zł
02 mar 09 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Bruksela Wiedeń

Bilety lotnicze Bruksela Wiedeń

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Bruksela
26 lut (wto)
Ryanair
Wiedeń
06 mar (śro)
Ryanair
Bruksela
27 lut (śro)
Ryanair
Wiedeń
06 mar (śro)
Ryanair
Bruksela
26 lut (wto)
Ryanair
Wiedeń
01 mar (pią)
WizzAir
Bruksela
26 lut (wto)
Ryanair
Wiedeń
04 mar (pon)
WizzAir
Bruksela
04 mar (pon)
Ryanair
Wiedeń
06 mar (śro)
Ryanair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bruksela Wiedeń

Przewodnik po lotach Bruksela Wiedeń

maluch w podróży Bruksela - Wiedeń - poradnik dla rodziców

Organizujesz podróż samolotem zniemowlakiem i nie wiesz, jak się do tego przygotować? Pod spodem przedstwiamy krótką wykaz zagadnień, którą każdy rodzic powienien zapoznać się zanim wyruszy na wymarzony lot Bruksela - Wiedeń.

Wiek malucha a koszt biletu do Bruksela - Wiedeń

Koszt tak naprawdę jest zależna od wieku malucha i przewoźnika, jaką wybierzesz. Za bilet dla dzieci do 2 lat, które podróżują na kolanach opiekuna linie lotnicze nie pobiera żadnych opłat albo ma niewielką opłatę. Starsze dzieci często muszą mieć opłacony normalny bilet lub organizator lotu oferuje dla nich dedykowane niskie ceny.

Konieczne dokumenty dla dziecka

Korzystając z międzykontynentalnych lotów, Twoje pociecha może potrzebować dokumentu tożsamości. Jeśli masz zamiar latać z dzieckiem sam niezależnie od tego czy dzielisz prawa do wychowywania z drugim opiekunem czy wychowujesz malucha samodzielnie musisz posiadać dokument wyrażający zgodę na podróż z niemowlakiem od drugiego opiekuna. W przypadku, gdy z niemowlakiem podróżować będzie spokrewniony opiekun w trakcie lotu musi obowiązkowo posiadać pisemną zgodę opiekunów oraz zgodę do opieki nad niemowlakiem.

Transportowanie malucha z Bruksela do Wiedeń

Dzieci poniżej dwóch lat, często latają na kolanach opiekunów. Jeśli w samolocie obok Ciebie jestpuste krzesło możesz przypiąć dziecko pasami do krzesła lub opłać maluchowi miejsce. Możesz wtedy przewozić dziecko w foteliku samochodowym.

Rzeczy dziecięce

Czy dziecko może mieć walizkę zależy od linii, z usług którego