X
Ładowanie...

Tanie loty Brussles S Charleroi Sevilla

już od 419 zł
11 cze 18 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Sevilla

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Sevilla
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
01 sie (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sevilla
08 sie (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
11 lip (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sevilla
25 lip (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
17 paź (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sevilla
24 paź (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
03 lip (pią)
Lufthansa
Sevilla
01 sie (sob)
Lufthansa
Kraków
05 lip (nie)
Lufthansa
Sevilla
01 sie (sob)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Brussles S Charleroi Sevilla

Przewodnik po lotach Brussles S Charleroi Sevilla

Pierwszy lot samolotem – czego możesz się spodziewać

To, co najbardziej budzi obawy nowicjuszy, to nie tyle lot, ale często po prostu odprawa i poruszanie się po lotnisku. Zamieszanie, gwar, nieznana sytuacja – to z pewnością stresujące doświadczenie. Zdradzamy, czego możesz się spodziewać podczas pierwszego lotu i jak można się na to przygotować.

Kilka zasad odprawy

Odprawa nie jest taka straszna. Najważniejsze, by mieć pod ręką wszystkie dokumenty. Kiedy latasz na terenie Europy, niezbędny będzie wyłącznie dowód osobisty. Wszystkie linie, nawet tanie loty Brussels (Brussles South Charleroi) - Sevilla, uznają bilety elektroniczne. Nie trzeba nic drukować, potrzebne jest wyłącznie potwierdzenie rezerwacji.

W czasie odprawy obsługa sprawdzi zabrany plecak, twoje dokumenty i na końcu ty sam. Obsługa ma prawo do poproszenia cię o ściągnięcie paska do spodni i butów. Włóż do kosza umieszczonego w pobliżu taśmy wszelkie monety i papiery, noszone w kieszeni spodni, włóż tam także neseser, płaszcz lub chustę.

Sztuka zapakowania bagażu do tanich lotów Brussels (Brussles South Charleroi) - Sevilla

Tanie loty najczęściej pozwalają wnieść wyłącznie bagaż podręczny. Nie musisz się obawiać – jest on wystarczająco przestronny, że na pewno się do niego zmieścisz. Jednakze warto każdą rzecz rozważyć tak, by bagaż błyskawicznie został poddany kontroli, a cała konstrukcja dokładnie skręconych podkoszulek nie była zburzona.

Na szczycie ułóż ważne dokumenty – niebawem trzeba będzie je wyciągnąć w czasie kontroli. Zrób tak, by by pod ręką znajdowała się i kosmetyczka z kosmrtykami. Specyfiki powinny być przelane do plastikowych buteleczek. Tuż pod zapięciem walizki należy położyć także inne płyny. Jeśli obsługa nie pozwoli ci czegoś zabrać, nie będzie trzeba rujnować przemyślanie upakowanego bagażu. Żeby się przed tym uchronić, wcześniej dowiedz się, jakie rzeczy można wnosić do samolotu w tanich lotach Brussels (Brussles South Charleroi) - Sevilla.