gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Budapeszt Bukareszt

już od 216 zł
23 sie 30 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Bukareszt

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Bukareszt
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
26 wrz (śro)
Ryanair
Bukareszt
30 wrz (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
26 wrz (śro)
Ryanair
Bukareszt
01 paź (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
25 wrz (wto)
Ryanair
Bukareszt
30 wrz (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
25 wrz (wto)
Ryanair
Bukareszt
01 paź (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
28 wrz (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bukareszt
30 wrz (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Budapeszt Bukareszt

Przewodnik po lotach Budapeszt Bukareszt

Odprawa bagażowo-biletowa przed rejsem – wszystko co musisz wiedzieć o odprawie w tanich lotach Budapeszt - Bukareszt

Odprawa przed lotem niestety jest długotrwałe. To właśnie z jej powodu należy być na lotnisku nawet o dwie godziny wcześniej. Odprawa bagażowo-biletowa to moment, gdy wydadzą ci karta pokładowa i gdy będziesz mógł nadać walizki. Dowiedz się, jak wygląda podchodzenie do odprawy na lotnisku i jak ją usprawnić.

Odprawa biletowo-bagażowa

Wyszukaj swoją bramkę na lotnisku. Wcześniej naszykuj także wszelkie dokumenty – potrzebujesz dowodu i paszportu. Powinieneś też mieć przy sobie numer rezerwacji elektronicznej, jeśli znalazłeś bilety w sieci. Tanie loty Budapeszt - Bukareszt z reguły nie potrzebują papierowych biletów, nie masz takiej potrzeby więc nic wydrukować.

Podczas odprawiania się nadaje się bagaż, który będzie sprawdzony i przesłany do luku bagażowego. W ostatnim kroku dostaniesz kartę podkładową i masz możliwość od razu przystąpić do kontroli bezpieczeństwa. Oznacza to, że zweryfikowane przedmioty zabierane w bagażu podręcznym. Powinieneś również przełożyć do skrzynki wszystkie narzędzia elektryczne, pasek do spodni i odzienie wierzchnie. Potem już iść do samolotu.

Przeprowadź odprawę online

W tanich lotach Budapeszt - Bukareszt i od czasu do czasu w regularnych liniach lotniczych, można zrobić odprawę przez Internet. To bardzo błyskawiczny i komfortowy sposób. Masz gwarancję, że szybciej otrzymasz kartę pokładową, możesz więc szybciej przejść kontrolę. Trzeba wiedzieć, że odprawa online jest zazwyczaj dostępna jedynie dla turystów, zabierających ze sobą wyłącznie bagaż podręczny.

Odprawianie się online to także o wiele tańsza alternatywa. Bardzo często regularne linie lotnicze naliczają kolejną opłatę za wydanie karty pokładowej. Nie zdarza się to jednak zawsze.

Przewoźnicy

Koniecznie sprawdź, jakie linie lotnicze kursują na trasie Budapeszt - Bukareszt