X
Ładowanie...

Tanie loty Budapeszt Johannesburg

już od 2569 zł
29 maj 05 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Johannesburg

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Johannesburg
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Brema
03 lis (sob)
KLM
Johannesburg
10 lis (sob)
Air France
Brema
03 lis (sob)
KLM
Johannesburg
11 lis (nie)
Air France
Brema
03 lis (sob)
KLM
Johannesburg
12 lis (pon)
Air France
Brema
03 lis (sob)
KLM
Johannesburg
13 lis (wto)
Air France
Brema
02 lis (pią)
Air France
Johannesburg
09 lis (pią)
Air France
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Budapeszt Johannesburg

Przewodnik po lotach Budapeszt Johannesburg

Pierwszy lot samolotem – jak się do niego przygotować

To, co najbardziej budzi obawy nowicjuszy, to nie tyle lot, ale samo lotnisko. Tłok, gwar, nowa sytuacja – jest to na pewno mało komfortowe przeżycie. Zdradzamy, czego możesz się spodziewać podczas pierwszego lotu i jak można się na to przygotować.

Przygotuj się do odprawy

Odprawa nie jest taka przerażająca. Najważniejsze, by zabrać ze sobą wszelkie dokumenty. Jeśli latasz na terenie Unii Europejskiej, potrzebny ci będzie tylko dowód osobisty. Wszyscy przewoźnicy, również tanie loty Budapeszt - Johannesburg, obsługują bilety w formie elektronicznej. Nie musisz nic drukować, potrzebujesz tylko informacje o potwierdzeniu rezerwacji.

W trakcie odprawy zostanie sprawdzony zabrany plecak, twoje dokumenty i na końcu ty sam. Obsługa lotniska może poprosić cię o ściągnięcie paska do spodni i butów. Włóż do kosza znajdującego się przy taśmie wszystkie drobiazgi, które nosisz w kieszeni spodni, połóż tam także neseser, płaszcz czy chustę.

Sztuka pakowania bagażu do tanich lotów Budapeszt - Johannesburg

Tanie loty zazwyczaj pozwalają wnieść tylko bagaż podręczny. Nie musisz się obawiać – jest on na tyle przestronny, że na pewno się w nim pomieścisz. Jednakze trzeba każdą sprawę przemyśleć tak, by bagaż bez problemu został poddany kontroli, a cała konstrukcja ciasno skręconych bluzek nie była rozwalona.

Na wierzchu ułóż potrzebne dokumenty – niebawem trzeba będzie je wyciągnąć w czasie kontroli. Zapakuj wszystko tak, aby pod ręką znalazła się również kosmetyczka ze wszelkimi płynami. Preparaty muszą być przelane do drogeryjnych buteleczek z plastiku. Z samej góry walizki należy umieścić także butelki z napojami. Jeżeli obsługa samolotu nie pozwoli ci czegoś zabrać, nie będzie potrzeby burzyć starannie upakowanego bagażu. Żeby tego uniknąć, przed wylotem dowiedz się, jakie rzeczy możesz zabrać na pokład w tanich lotach Budapeszt - Johannesburg.