X
Ładowanie...

Tanie loty Budapeszt Norymberga

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
09 gru 16 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Budapeszt Norymberga

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Budapeszt Norymberga

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Budapeszt Norymberga

Przewodnik po lotach Budapeszt Norymberga

maluch w podróży Budapeszt - Norymberga - poradnik dla rodziców

Przed Tobą podróż samolotem zniemowlakiem i nie wiesz, jak się do tego przygotować? Poniżej przedstwiamy krótką listę zagadnień, którą każdy rodzic powienien zapoznać się zanim pojedzie na wymarzony lot Budapeszt - Norymberga.

Wiek malucha a cena biletu do Budapeszt - Norymberga

Koszt tak naprawdę zależy od wieku malucha i przewoźnika, jaką wybierzesz. Za bilet dla niemowląt, które lecą na kolanach opiekuna przewoźnik nie żąda opłaty albo ma symboliczną cenę. Starsze dzieci najczęściej muszą mieć kupiony normalny bilet lub linie lotnicze oferuje dla nich specjalne zniżki.

Obligatoryjne dokumenty dla malucha

Korzystając z międzynarodowych połączeń lotniczych, Twój pociecha może potrzebować paszportu, tymczasowego dowodu osobistego, wizy, legitymacji szkolnej. Jeśli masz zamiar latać z dzieckiem w pojedynkę niezależnie od tego czy dzielisz prawa do wychowywania z drugim rodzicem czy wychowujesz malucha w pojedynkę musisz posiadać dokument zezwalający na lot z dzieckiem od drugiego opiekuna. W sytuacji, gdy z maluchem podróżować będzie inny opiekun w trakcie lotu musi obowiązkowo posiadać pisemną zgodę opiekunów oraz  zgodę do opieki nad maluchem.

Transportowanie malucha z Budapeszt do Norymberga

Dzieci poniżej dwóch lat, przede wszyskim latają na kolanach rodziców. Jeśli w samolocie  przy Tobie jestniezajęte krzesło możesz przypiąć dziecko pasami do siedziska lub opłać niemowlakowi miejscówkę. Masz wtedy możliwość transportować niemowlaka w foteliku samochodowym.

Rzeczy dziecięcy

Czy niemowlak może posiadać walizkę zależy od linii, z usług którego