X
Ładowanie...

Tanie loty Budapeszt Poprad

już od 198 zł
28 cze 05 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Słowacja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Słowacja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
14 lip (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bratysława
21 lip (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
20 lip (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Koszyce
21 lip (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
20 lip (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Koszyce
25 lip (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
20 lip (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Koszyce
27 lip (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
20 lip (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Koszyce
28 lip (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Budapeszt Poprad

Przewodnik po lotach Budapeszt Poprad

Co sprawdzić przed podróżą Budapeszt - Poprad? Krótki poradnik dla turystów

Wybierasz się w podróż Budapeszt - Poprad, zanim wyruszysz warto przejrzeć kilka istotnych rzeczy i informacji, aby cała podróż przebiegła komfortowo a nieprzewidziane sytuacje nie zepsuły pięknych wspomnień z Budapeszt - Poprad. Aby Ci w tym pomóc opracowaliśmy ten krótki poradnik.

Obowiązkowe dokumenty, czyli o czym nie możesz zapomnieć!

Głównym dokumentem uprawniającym do podróżowania poza teren naszego kraju, jest paszport. Czasem wystarczy tylko dowód osobisty lub inny dokument zawierający Twoje imię i nazwisko. Niezbędny jest również wyruk potwierdzenia rezerwacji na lot. Dlatego przed lotem poleca się stosunkowo wcześniej sprawdzić do kiedy ważne są dokumenty, aby uniknąć nieprzyjemnej niespodzianki w trakcie check-in oraz czy informacje na bilecie są tożsame z dokumentem, którego użyłeś do rezerwacji biletu. W zależności od wybranej trasy Budapeszt - Poprad upewnij się, czy nie musisz posiadać innych dokumentów obowiązkowych do uzyskania zgody na pobyt i poruszanie się po mieście docelowym. Zazwyczaj mowa tu, o takich dokumentach jak wiza wjazdowa, aktualne szczepienie przeciwko chorobom tropikalnym, ubezpieczenie podróżne. Pamiętaj, że obowiązek załatwienia tych dokumentów zawsze leży po stronie pasażera. Zasady wjazdu do poszczególnych państw opisane są na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Jeśli zamierzasz lecieć z niemowlakiem dla niego również musisz posiadać odpowiednie dokumenty, w tym pisemna zgoda drugiego opiekuna, w przypadku podróży w pojedynkę. Zanim pojedziesz na lotnisko przeczytaj, o której godzinie linie lotnicze przewidział odprawę biletowo-bagażową. W przypadku odprawy tradycyjnej po uzyskaniu karty pokładowej oraz kwitu bagażowego koniecznie sprawdź czy dane, które są na nich wpisane zgadzają się ze stanem faktycznym. W praktyce oznacza to, że trzeba sprawdzić poprawność imienia i nazwiska, kod lotu, kierunek docelowy, a w przypadku bagażu głównego czy na kwicie bagażowym również wszystko jest poprawne. Jeśli zdecydowałeś się na odprawę online koniecznie sprawdź czy posiadasz wszystkie, odpowiednio wydrukowane karty pokładowe i kwit bagażowy.

Tańszy lot przesiadkowy do Budapeszt - Poprad- o czym warto pamiętać, przy wybraniu takiej opcji?

W zależności od miejsca, w którym następuje przesiadka, czas w oczekiwaniu na przesiadkę przeznacz na zwiedzanie miasta, w którym mieści się Twój port transferowy. Pamiętaj tylko , że wyjście z lotniska w oczekiwaniu na kolejny lot nie zawsze jest takie oczywiste. Czasem dany kraj wymaga stosownej wizy, tak zwanej tranzytowej, uprawniającej do przejazdu przez swój teren. Niektóre kraje nie wymagają tego dokumentu, ale ograniczają czas pobytu na lotnisku do maksymalnie 24 godzin i posiadania biletu z nazwą lotniska w Poprad. Dlatego przed podróżą warto szczegółowo zapoznać się z regulacjami obowiązującymi w kraju transferowym. Zasady wjazdu do poszczególnych destynacji opisane są na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ponadto zawsze weryfikuj, czy dane z karty pokładowej zgadzają się z tym, co jest wyświetlane na tablicy informacyjnej na lotnisku. Pomoże Ci to uniknąć przykrej niespodzianki.

Co jeszcze sprawdzić przed wyjazdem Budapeszt - Poprad?

Oczywiście poza niezbędnymi formalnościami warto przeczytać regulamin operatora lotu, z usług którego korzystamy, dotyczącym transportu bagażu, jak postepować w sytuacji,gdy Twój bagaż zaginie lub zostanie uszkodzona z winy przewoźnika lub co zrobić w przypadku odwołania lub opóźnienia samolotu. Dodatkowo zanim zaczniesz pakować walizkę sprawdź jakie ograniczenia wagi i wielkości narzucił operator lotu w odniesieniu do bagażu podręcznego, jak również dla bagażu odprawianego oraz czego absolutnie nie możesz zabrać ze sobą. Jeśli na stronie przewoźnika nie będzie stosownej informacji, znajdziesz ją na stronie Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Jak już sprawdzisz wszystkie najistotniejsze informacje pozostaje tylko zagłebić się w lekturze przewodnika, co warto obejrzeć, gdzie warto spróbować lokalnych specjałów kulinarnych i jakiej aury spodziewać się na czas pobytu.

Sprawdź linie lotnicze kursujące na trasie Budapeszt - Poprad: