X
Ładowanie...

Tanie loty Budapeszt Rijeka

już od 998 zł
03 cze 10 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Rijeka

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Rijeka
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
20 lip (pią)
Air Baltic
Rijeka
30 lip (pon)
Air Baltic
Warszawa
02 lip (pon)
Croatia Airlines
Rijeka
05 lip (czw)
Croatia Airlines
Warszawa
13 lip (pią)
Air Baltic
Rijeka
23 lip (pon)
Air Baltic
Warszawa
22 lip (nie)
Lufthansa
Rijeka
29 lip (nie)
Lufthansa
Warszawa
22 lip (nie)
Lufthansa
Rijeka
31 lip (wto)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Budapeszt Rijeka

Przewodnik po lotach Budapeszt Rijeka

Pierwszy lot samolotem – jak się do niego przygotować

To, najbardziej przeraża osoby, które pierwszy raz lecą samolotem, to nie tyle lot, ale właśnie port lotniczy. Tłok, zaabsorbowanie, nowa sytuacja – jest to przecież mało komfortowe doświadczenie. Zdradzamy, czego powinieneś się obawiać przed rejsem i w jaki sposób się do tego przygotować.

Kilka zasad odprawy

Odprawa nie jest taka przerażająca. Najważniejsze, by zabrać ze sobą wszystkie dokumenty. Jeśli przemieszczasz się na terenie Europy, konieczny będzie wyłącznie dowód osobisty. Wszyscy przewoźnicy, nawet tanie loty Budapeszt - Rijeka, wydają bilety w formie elektronicznej. Nie ma potrzeby nic drukować, wystarczy wyłącznie numer potwierdzenia rezerwacji.

W trakcie odprawy prześwietlony zostanie twój bagaż, twoje dokumenty i w końcu ty sam. Obsługa lotniska czasami musi poprosić cię o zdjęcie paska do spodni i butów. Wpakuj do kosza umieszczonego w pobliżu taśmy wszelkie drobiazgi, które nosisz w spodniach, umieść tam także torebkę, odzienie wierzchnie lub chustę.

Sztuka zapakowania bagażu do tanich lotów Budapeszt - Rijeka

Tanie loty zazwyczaj dają ci wnieść jedynie bagaż podręczny. Nie musisz się obawiać – jest on wystarczająco przestronny, że z pewnością się w nim pomieścisz. Jednak trzeba wszystko rozważyć tak, by bagaż szybko przeszedł kontrolę, a złożona wieża dokładnie skręconych koszulek nie była zburzona.

Na górze połóż ważne dokumenty – w końcu będziesz musiał je zaprezentować w trakcie odprawy. Zapakuj wszystko tak, by na wierzchu znajdowała się również kosmetyczka z kosmrtykami. Specyfiki przelej do specjalnych butelek z plastiku. Z samej góry walizki trzeba położyć także butelki z napojami. Jeśli obsługa samolotu wycofa jeden z produktów, nie będzie potrzeby burzyć przemyślanie upakowanego bagażu. Żeby tego uniknąć, wcześniej znajdź informację, jakie rzeczy możesz wziąć na pokład w tanich lotach Budapeszt - Rijeka.