X
Ładowanie...

Tanie loty Budapeszt Tampere

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
12 paź 19 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Budapeszt Tampere

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Budapeszt Tampere

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Budapeszt Tampere

Przewodnik po lotach Budapeszt Tampere

Okiełznać lęk przed lataniem – fobia pod kontrolą

Dyskomfort chwilę przed wejściem do samolotu jest charakterystyczny w przypadku osób, szykują się do pierwszego lotu. Jednak bardzo mocny strach, który paraliżuje mimo wcześniejszych doświadczeń i mocny stres są już bardzo kłopotliwe. I potrafią zamienić zwykły, bez zakłóceń przelot w tragedię. Podpowiadamy, co zrobić, aby nieco opanować nerwy i móc bezproblemowo korzystać z dużej oferty tanich lotów Budapeszt - Tampere.

Awiofobia, czyli czego właściwie się boimy

Awiofobia wynika zarówno ze strachu przed katastrofą, jak i znalezienia się w samolocie. Jest to nieduża przestrzeń i nie każdy czuje się w niej szczególnie komfortowo.

Patrząc na sprawę logicznie, awiofobia jest kompletnie nieracjonalna – na świecie odbija się od ziemi jakiś samolot co 7 sekund i wyłącznie jeden na 29 milionów rejsów kończy katastrofą. Z tego względu przydatna wydaje się racjonalizacja obaw. Na uspokojenie się jest poza tym o wiele więcej tricków i naprawdę warto – w końcu dzięki tanim lotom Budapeszt - Tampere możesz dostać się gdzie tylko chcesz.

Zwalcz strach przed lataniem

Po pierwsze trzeba zorganizować wszystko tak, byś czuł się naprawdę wygodnie. Zmęczenie, chłód i głód mogą zwiększać napięcie. Dlatego przed lotem wyśpij się, a do samolotu ubierz się wygodnie i weź kilka warstw. Ponadto dwa dni wcześniej odstaw pobudzające rzeczy. Jeśli myślisz, że napoje procentowe lub mocne espresso pozwolą ci się odstresować, to jesteś w błędzie – jedynie spotęgują nerwowość. Zamiast nich sięgnij po wodę i soki owocowe.

Kolejna sprawa, usiłuj nie myśleć o tym. Pogawędka z życzliwą osobą, wsłuchanie się w ulubioną muzykę, ciekawy flm albo skupienie na książce od razu okaże się pomocne. W chwilach napadów paniki wykonaj kilka łatwych ćwiczeń relaksacyjnych, dla przykładu pomyśl o napinaniu i rozluźnianiu różnych mięśni. Lęk można poddać kontroli, i już po kilku rejsach przyzwyczaisz się i z ochotą zaczniesz wyszukiwać kolejne trasy i szukać w ofertach tanich lotów Budapeszt - Tampere.