X
Ładowanie...

Tanie loty Budapeszt Tampere

już od 1048 zł
16 lip 23 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Tampere

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Tampere
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
20 wrz (nie)
Finnair
Tampere
26 wrz (sob)
Finnair
Warszawa
20 wrz (nie)
Finnair
Tampere
27 wrz (nie)
Finnair
Warszawa
20 wrz (nie)
Finnair
Tampere
28 wrz (pon)
Finnair
Warszawa
20 wrz (nie)
Finnair
Tampere
29 wrz (wto)
Finnair
Warszawa
21 wrz (pon)
Finnair
Tampere
26 wrz (sob)
Finnair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Budapeszt Tampere

Przewodnik po lotach Budapeszt Tampere

Okiełznać lęk przed lataniem – fobia pod kontrolą

Dyskomfort chwilę przed wejściem do samolotu jest charakterystyczny w przypadku osób, szykują się do pierwszego lotu. Jednak bardzo mocny strach, który paraliżuje mimo wcześniejszych doświadczeń i mocny stres są już bardzo kłopotliwe. I potrafią zamienić zwykły, bez zakłóceń przelot w tragedię. Podpowiadamy, co zrobić, aby nieco opanować nerwy i móc bezproblemowo korzystać z dużej oferty tanich lotów Budapeszt - Tampere.

Awiofobia, czyli czego właściwie się boimy

Awiofobia wynika zarówno ze strachu przed katastrofą, jak i znalezienia się w samolocie. Jest to nieduża przestrzeń i nie każdy czuje się w niej szczególnie komfortowo.

Patrząc na sprawę logicznie, awiofobia jest kompletnie nieracjonalna – na świecie odbija się od ziemi jakiś samolot co 7 sekund i wyłącznie jeden na 29 milionów rejsów kończy katastrofą. Z tego względu przydatna wydaje się racjonalizacja obaw. Na uspokojenie się jest poza tym o wiele więcej tricków i naprawdę warto – w końcu dzięki tanim lotom Budapeszt - Tampere możesz dostać się gdzie tylko chcesz.

Zwalcz strach przed lataniem

Po pierwsze trzeba zorganizować wszystko tak, byś czuł się naprawdę wygodnie. Zmęczenie, chłód i głód mogą zwiększać napięcie. Dlatego przed lotem wyśpij się, a do samolotu ubierz się wygodnie i weź kilka warstw. Ponadto dwa dni wcześniej odstaw pobudzające rzeczy. Jeśli myślisz, że napoje procentowe lub mocne espresso pozwolą ci się odstresować, to jesteś w błędzie – jedynie spotęgują nerwowość. Zamiast nich sięgnij po wodę i soki owocowe.

Kolejna sprawa, usiłuj nie myśleć o tym. Pogawędka z życzliwą osobą, wsłuchanie się w ulubioną muzykę, ciekawy flm albo skupienie na książce od razu okaże się pomocne. W chwilach napadów paniki wykonaj kilka łatwych ćwiczeń relaksacyjnych, dla przykładu pomyśl o napinaniu i rozluźnianiu różnych mięśni. Lęk można poddać kontroli, i już po kilku rejsach przyzwyczaisz się i z ochotą zaczniesz wyszukiwać kolejne trasy i szukać w ofertach tanich lotów Budapeszt - Tampere.