X
Ładowanie...

Tanie loty Budapeszt Teneryfa

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
08 gru 15 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Budapeszt Teneryfa

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Budapeszt Teneryfa

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Budapeszt Teneryfa

Przewodnik po lotach Budapeszt Teneryfa

Jakie kosmetyki można zabrać w bagażu podręcznym?

W bagażu rejestrowanym kosmetyki można przetransportować niemal bez żadnych ograniczeń. Jednakże już w w torbie podręcznej bywa to trudniejsze. Mnóstwo turystów mieszcząc się w bagażu podręcznego, szuka informacji, jakie kosmetyki można zabrać, a których nie. Podpowiadamy, jakie kosmetyki można wnieść na pokład samolotu.

Które kosmetyki zabrać na pokład samolotu

Lista kosmetyków, które można spakować na pokład jest bardzo długa. W zasadzie w twoim bagażu w tanich lotach Budapeszt - Teneryfa możesz umieścić niemal wszystkie kosmetyki. Zmieścisz tam zarówno cienie do make-upu, jak i kostkę mydła, żele pod prysznic, czy olejki. Możesz również zabrać kosmetyki w sprayu, np. antyperspiranty.

Znaczniejszy problem jest, gdy chcesz wziąć przybory do paznokci i maszynki do golenia. Pojedyncza maszynka z zasłoniętym ostrzem pokrywce może znaleźć się na pokładzie, jednakże już mazynki z niezasłoniętymi ostrzami nie będziesz mógł zabrać. W tym wypadku musisz spakować to do bagażu rejestrowanego albo zwyczajnie wziąć ze sobą golarkę elektryczną.

Przewożenie kosmetyków na pokładzie samolotu

Tanie loty Budapeszt - Teneryfa i tradycyjne linie lotnicze mają szczególne wymogi związane ze sposobem transportu preparatów do pielęgnacji. Przede wszystkim wszelkie kosmetyki w płynnie (płyn do demakijażu, szampo, żele) muszą być przełożone do specjalnych zrobionych z plastiku buteleczek. Te zaś muszą mieć objętość 100 ml.

Zabierane butelki z płynami trzeba zmieścić do kosmetyczki z przezroczystego tworzywa. W czasie odprawy będzie to sprawdzane. Trzeba również mieć informację, że do bagażu podręcznego możesz spakować wyłącznie 1 l płynów. Ograniczenia te pojawiają się w regulaminie zarówno tanich lotów Budapeszt - Teneryfa, jak i regularnych linii lotniczych.