gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Air France Budapeszt Zagrzeb

już od 477 zł
28 lip 04 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Zagrzeb

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Zagrzeb
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
17 sie (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Zagrzeb
04 wrz (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
23 sie (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Zagrzeb
30 sie (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
27 sie (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Zagrzeb
12 wrz (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
27 sie (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Zagrzeb
14 wrz (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
10 paź (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Zagrzeb
16 paź (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Air France Budapeszt Zagrzeb

Przewodnik po lotach Air France Budapeszt Zagrzeb

Jak zapakować bagaż podręczny podróżując na trasie Budapeszt - Zagrzeb linią Air France?

Nie ma znaczenia czy wybieramy się w daleką czy bliską wyprawę. Jeśli lecimy samolotem, to interesuje nas kwestia bagażu podręcznego, który bierzemy ze sobą do środka. Istotne jest to, że ten bagaż powinien mieć określone wymiary i wagę, tak byśmy posiadali gwarancję, że będziemy mieli możliwość go zabrać na pokład, da się go schować do schowka i nie będziemy zmuszeni niczego z niego wyrzucać, ani tym bardziej ponosić koszty nadbagażu.

Na co zwracać uwagę?

Lecąc z Budapeszt do Zagrzeb musimy wiedzieć, że do bagażu podręcznego powinniśmy włożyć dokumenty, gotówkę i wszelkie kosztowne przedmioty, także wtenczas, kiedy wykupiliśmy bagaż rejestrowany. Warto spakować się w torbę, w którą uda się włożyć więcej rzeczy niż w walizkę, która jest sztywniejsza. Tanie loty Budapeszt - Zagrzeb linią Air France dają nam możliwość zabrania na pokład jedynie jednej torby, dlatego trzeba zdecydować się na te konieczne rzeczy/ Jeśli podróżujesz z bagażem podręcznym warto nie brać tego, co można niedrogo kupić na miejscu. Podczas kontroli bezpieczeństwa będziemy poproszeni, aby pokazać niektóre przedmioty, takie jak kosmetyki czy elektronikę, a więc powinniśmy je trzymać na górze, żeby wszystko odbyło się szybko oraz sprawnie.

Cięższe ubrania na sobie podczas lotu Budapeszt - Zagrzeb linią Air France

Jeśli bierzemy tylko bagaż podręczny, albo chcemy ograniczyć wagę bagażu rejestrowanego, to należy cięższe buty albo odzież wierzchnią założyć na siebie. Nawet tanie loty Budapeszt - Zagrzeb linią Air France nie posiadają limitu co do wagi pasażerów, a więc nie będzie trudności, abyśmy nosili je na sobie, a jednocześnie mocno ograniczymy wagę naszego bagażu. Do transportowanych płynów będzie wliczać się nie tylko woda, lecz także kosmetyki, a łączny limit na nie to 1 litr.

Każda linia wprowadza własną politykę bagażową

Organizując podróż samolotem, powinniśmy pamiętać, że każdy przewoźnik posiada swoją politykę bagażową. Dlatego trzeba zobaczyć, kto jest na interesującej nas trasie

Zazwyczaj bagaż podręczny powinien zmieścić się w wymiarach 55x40x20 cm oraz wadze 5-10 kg. Szczególnie, że przewoźnicy proponujący tanie loty Budapeszt - Zagrzeb linią Air France, mają dosyć spore kwoty za przewóz bagażu rejestrowanego.

Trzeba rzetelnie zobaczyć, jakie przedmioty mogą się pojawić w bagażu podręcznym i jakie musi mieć wielkości i masę, bo wówczas zaoszczędzimy sporo stresów podczas lotu.