gs
X
Ładowanie...

Tanie loty QATAR AIRWAYS Buenos Aires Santiago De Chile

już od 2543 zł
30 paź 06 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Santiago De Chile

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Santiago De Chile
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Londyn
04 lut (pon)
United Airlines
Santiago De Chile
17 lut (nie)
United Airlines
Londyn
04 lut (pon)
United Airlines
Santiago De Chile
18 lut (pon)
United Airlines
Londyn
04 lut (pon)
United Airlines
Santiago De Chile
20 lut (śro)
United Airlines
Londyn
04 lut (pon)
United Airlines
Santiago De Chile
21 lut (czw)
United Airlines
Londyn
31 sty (czw)
Air Canada
Santiago De Chile
17 lut (nie)
United Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje QATAR AIRWAYS Buenos Aires Santiago De Chile

Przewodnik po lotach QATAR AIRWAYS Buenos Aires Santiago De Chile

Wypożyczenie samochodu w podróży

Planujesz podróż Buenos Aires - Santiago De Chile linią Qatar Airways i chcesz samodzielnie zwiedzać zabytki, zatrzymywać się w wybranych miejscach i cieszyć maksymalną swobodą? Pomyśl o wynajęciu pojazdu! Jak wygląda ostateczny koszt usługi? Czy Jakie ograniczenia przewidziały firmy zajmujące się wynajmem pojazdów? Prezentujemy praktyczny przewodnik dla turystów!

Wymagane dokumenty

Wypożyczenie auta w czasie wycieczki do Włoch, Norwegii czy Niemiec daje olbrzymi komfort. Jeżeli należysz do turystów, którzy lubią aktywnie spędzać czas, to przy kupowaniu biletu na lot Buenos Aires - Santiago De Chile linią Qatar Airways koniecznie pomyśl o wypożyczeniu pojazdu. Przed podróżą warto oczywiście upewnić się, czy Twoje prawo jazdy jest uznawane w państwie, do którego się udajesz. W większości przypadków na obszarze UE możemy używać polskiego dokumentu, a w bardziej odległych państwach wymagany jest dokument międzynarodowy, który wydaje się na podstawie krajowego.

paliwo, polisa ubezpieczeniowa i kaucja

Na ostateczny koszt wynajmu auta składa się wiele czynników - między innymi cena wypożyczenia, benzyna, ubezpieczenie i kaucja. Koszt usługi jest oczywiście uzależniony od marki auta, roku produkcji, a także klasy pojazdu. Turyści zazwyczaj mają do dyspozycji auto zatankowane do pełna, co przed zwrotem należy uzupełnić - inaczej można być obciążonym opłatą dodatkową. Wiele podmiotów obliguje podróżnych do wykupienia ubezpieczenia, która pokrywa koszty związane z kradzieżą auta. Warto też podkreślić, że osoby w wieku do 25 lat mogą zapłacić więcej za wynajem samochodu.

Ograniczenia w wypożyczeniu samochodu

Jeżeli chcesz wypożyczyć auto, musisz liczyć się z koniecznością posiadania karty kredytowej, która gwarantuje pokrycie kaucji. Pamiętaj także o tym, że w większości krajów obowiązują restrykcyjne ograniczenia wiekowe.