gs
X
Ładowanie...

Tanie loty United Airlines Buenos Aires Santiago De Chile

już od 2543 zł
30 paź 06 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Santiago De Chile

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Santiago De Chile
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Londyn
04 lut (pon)
United Airlines
Santiago De Chile
17 lut (nie)
United Airlines
Londyn
04 lut (pon)
United Airlines
Santiago De Chile
18 lut (pon)
United Airlines
Londyn
04 lut (pon)
United Airlines
Santiago De Chile
20 lut (śro)
United Airlines
Londyn
04 lut (pon)
United Airlines
Santiago De Chile
21 lut (czw)
United Airlines
Londyn
31 sty (czw)
Air Canada
Santiago De Chile
17 lut (nie)
United Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje United Airlines Buenos Aires Santiago De Chile

Przewodnik po lotach United Airlines Buenos Aires Santiago De Chile

Podróże z dziećmi - 5 wskazówek dla rodziców

Oferta linii lotniczych jest obecnie tak rozbudowana, że możemy udawać się w najbardziej odległe zakątki świata. Przed Tobą wakacje z dziećmi? Przedstawiamy najlepsze porady, dzięki którym zarówno przelot Buenos Aires - Santiago De Chile linią United Airlines, jak i sam urlop przebiegną bez problemu.

Sprawdź stan zdrowia malucha

Kontrola lekarska jest konieczna nie tylko w przypadku planowania wyjazdu do egzotycznych krajów. Przed podróżą warto odwiedzić z dzieckiem lekarza, żeby być pewnym, że jego stan zdrowia umożliwia wyjazd. Należy także sprawdzić stan uzębienia u specjalisty czy wykonać testy alergologiczne - pozwoli to wykryć wszelkie schorzenia. W przypadku egzotycznych destynacji warto poddać dziecko szczepieniom.

EKUZ i dowód osobisty

Jeśli podróżujecie w obrębie Unii Europejskiej, warto wyrobić sobie bezpłatnie Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego, która udokumentuje uprawnienia do opieki medycznej. Maluchowi można także wyrobić dowód tożsamości, a w przypadku wycieczek poza UE - paszport dla dziecka.

Czy warto wykupić polisę

Każdy rodzic chce dbać o komfort swoich maluchów. Dobra polisa ubezpieczeniowa to najlepsza opcja, która pokryje koszty pobytu w szpitalu, utraconych walizek, wizyty u stomatologa oraz transportu medycznego. Obecnie umowę można zawrzeć online, co bardzo upraszcza cały proces.

Podróż samolotem Buenos Aires - Santiago De Chile linią United Airlines

Nie każdy maluch dobrze zniesie kilkugodzinną podróż samolotem. Jeżeli chcesz uprzyjemnić mu lot zadbaj o rozrywkę na pokładzie - weźcie ze sobą ulubioną książeczkę, a także przytulny kocyk. Można też zastosować inny trik i wręczyć dziecku niewielkie upominki przed wylotem.

Skompletuj apteczkę

Planujesz z dziećmi lot Buenos Aires - Santiago De Chile linią United Airlines? Apteczka to jeden z najważniejszych elementów każdej walizki. Powinny znaleźć się w niej środki przeciwalergiczne, przeciwgorączkowe, preparaty na chorobę lokomocyjną, kremy z filtrem, ale potrzebne okazują się także materiały opatrunkowe, nawilżane chusteczki, antybiotyki czy środki nawadniające.