X
Ładowanie...

Tanie loty Bukareszt Dubrownik

już od 365 zł
01 cze 08 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Dubrownik

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Dubrownik
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
05 cze (wto)
Ryanair
Dubrownik
11 cze (pon)
Volotea
Warszawa
03 cze (nie)
Ryanair
Dubrownik
11 cze (pon)
Volotea
Warszawa
03 cze (nie)
Ryanair
Dubrownik
13 cze (śro)
Volotea
Warszawa
06 cze (śro)
WizzAir
Dubrownik
11 cze (pon)
Volotea
Warszawa
05 cze (wto)
Ryanair
Dubrownik
13 cze (śro)
Volotea
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bukareszt Dubrownik

Przewodnik po lotach Bukareszt Dubrownik

Tanie loty Bukareszt - Dubrownik z przesiadkami– organizacja i porady

Nie zawsze możesz do celu dotrzeć jedną linią. A czasami po prostu może się okazać, że przeloty z przesiadkami są tańsze i atrakcyjniejsze. Wcale nie musisz się ich bać. Oto, co trzeba wiedzieć o lotach kilkoma samolotami na trasie Bukareszt - Dubrownik.

Przesiadki na jednym bilecie

Wybierając lot z przesiadkami w liniach tradycyjnych, najczęściej wszystkie przesiadki są wydrukowane na jednym bilecie. Dzięki temu przechodzisz odprawę wyłącznie jeden raz i natychmiast otrzymujesz karty pokładowe. Tanie loty Bukareszt - Dubrownik czasami jednak traktują każdą przesiadkę jako kolejny przelot. W tym wypadku musisz odprawić się przed każdym lotem. Jeśli przesiadka będzie w kraju wymuszającym posiadanie wizy, musisz także nastawić się na kontrolę.

Jak widać, że zmiany samolotów na trasie Bukareszt - Dubrownik nie są ani trochę niewygodne. Ponadto, jest to świetny trick na oszczędzenie pieniędzy. Wyjątkowe narzędzie Smart Connection pozwala na wyszukanie korzystniejszych biletów przesiadkowych. Upust wynosi nawet 60%.

Kiedy samolot się opóźni…

To jest właśnie ten element, który niepokoi turystów. To rzeczywiście nerwowa sytuacja, trzeba zastanowić się, jak przygotować się do przesiadki. Ile czasu musisz mieć na przemieszczenie się na lotnisku? Z reguły sami przewoźnicy to obliczają. Niezbyt często dzieje się tak, że należy od razu przemieścić się do innej bramki. Najczęściej spokojnie będziesz mógł jeszcze przegryźć coś. Kiedy jednak twój samolot się spóźni, linie lotnicze w tym przypadku służą pomocą i zarezerwują ci miejsce w kolejnym samolocie.

W usłudze Smart Connection najczęściej czas oczekiwania to parę godzin. Jednakże nie przejmuj się, nie stracisz czasu. Przesiadki wypadają w najatrakcyjniejszych miastach na ziemi. Możesz zobaczyć interesujący Paryż czy ciekawą Barcelonę i powoli przyjechać znów na lotnisko.