X
Ładowanie...

Tanie loty Bukareszt Ivalo

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
09 paź 16 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Bukareszt Ivalo

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Bukareszt Ivalo

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bukareszt Ivalo

Przewodnik po lotach Bukareszt Ivalo

Ciężarna kobieta w podróży Bukareszt -Ivalo- porady dla podróżujących przyszłych matek

Jesteś w ciąży, ale planujesz lot Bukareszt - Ivalo i nie wiesz czy Twój odmienny stan nie będzie przeszkodą do odbycia wyjazdu? Niżejprzedstawiamynajważniejsze porady na temat podróżowania samolotem w ciąży.

Kiedy można latać samolotem?Przeciwwskazania do podróży oraz zalecenia lekarzy

Na ogół stan błogosławiony nie wyklucza latania samolotem, niemniej jednak wszystko zależy od stanu zdrowia kobiety oraz celu lotu, bo np. na niektórych trasach Bukareszt -Ivalo - istnieją jednak istotne ograniczenia, których należy przestrzegać, aby uchronić przyszłą mamę przed poronieniem, np.występowanie poważnych chorób lub owadów czy długi, męczący lot.Specjaliścisą zgodni, że duże ryzyko dla rozwoju dziecka występuje w pierwszych trzech miesiącach ciąży, ze względu na gwałtowne zmiany ciśnienia w trakcie lotu. Kolejnym terminem kiedy latanie nie jest zalecane to czas ostatnich tygodni przed rozwiązaniem. Przede wszystkim jest to związane z wysokim ryzykiem uszkodzenia płodu, przedterminowym porodem problematycznym zapięciem pasów bezpieczeństwa przez mocno wystający brzuch. Jeśli podróż nie może ulec przesunięciu warto przypomnieć, że kobieta w zaawansowanej ciąży może nie być wpuszczona na pokład - (tego typu zapisy posiada większość linii lotniczych), a także musi posiadać zaświadczenie od lekarza o braku przeciwwskazań do odbycia podróży.Według opinii ginekologów,najlepszym momentem na podróż jest drugi trymestr, ponieważ wtedy latanie nie jest niebezpieczne dla zdrowia rozwijającego się maluszka, a ciężarna kobieta nie musi okazywać zaświadczeń o swoim stanie zdrowia.

Praktyczne wskazówki, aby umilić sobie lot będąc w ciąży

Jesteś w ciąży i chcesz, żeby lot Bukareszt -Ivalo był jak najbardziej przyjemny ? Jeśli organizator lotu pozwala wyboru miejsca zajmij te usytuowane koło przejścia. Ułatwi Ci to korzystanie z toalety w trakcie lotu bez zbędnego przeciskania i uciskania brzuszka o fotele przed Tobą.Warto też od czasu do czasu wstać i poruszać się, w miarę możliwości zmieniać sposób siedzenia, pić duże ilości wody oraz wybrać na podróż wygodną odzież. Bardzo ważne jest prawidłowe przypięcie pasów ( dolny pas pod brzuchem, górna część nad brzuchem i poprowadzona bokiem). Jeśli sprawia Ci to problem zawsze możesz poprosić o pomoc załogę samolotu lub skorzystać ze specjalnych adapterów, które możesz kupić przed podróżą.