X
Ładowanie...

Tanie loty Bukhara Werona

już od 515 zł
27 maj 03 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Werona

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Werona
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
14 lip (nie)
Lufthansa
Werona
24 lip (śro)
Lufthansa
Katowice
14 lip (nie)
Lufthansa
Werona
25 lip (czw)
Lufthansa
Katowice
16 lip (wto)
Lufthansa
Werona
24 lip (śro)
Lufthansa
Katowice
16 lip (wto)
Lufthansa
Werona
25 lip (czw)
Lufthansa
Katowice
17 lip (śro)
Lufthansa
Werona
24 lip (śro)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bukhara Werona

Przewodnik po lotach Bukhara Werona

Bagaż dziecięcy-wskazówki dla lecących na trasie Bukhara - Werona

To czy dziecko może posiadać swój bagaż podręczny określa organizator lotu, z którym lecisz do Bukhara - Werona. Głównie to kwestia wieku niemowlaka oraz linii lotniczych, z którymi podróżujesz. Jeśli  lecisz z dzieckiem w wieku poniżej 24 miesięcy znaczna część przewoźników zwiększa przysługujący limit wagowy bagażu podręcznego rodzica w zamian za brak możliwości nadania dodatkowego bagażu rejestrowanego przypisanego na imię i nazwisko niemowlaka. Gdy dziecko ukończy dwa lata przysługuje mu zarówno bagaż kabinowy jak i bagaż odprawiany a zasady jego przewozu są takie same, jak dla osoby dorosłej na danej trasie do Bukhara - Werona. Niektórzy przewoźnicy rzeczy dziecięce odliczają od limitu wagowego i wymiarowego na bagaż rodzica. Bez dodatkowych opłat na pokład masz prawo wziąć wózek z opcją złożenia, który nie jest wliczany do bagażu podręcznego. Wózka nie oddawaj podczas odprawy bagaży  tylko oddaj załodze tuż przed wejściem do samolotu Bukhara - Werona. Wózek dziecięcy ułatwi poruszanie się z niemowlakiem po lotnisku Bukhara, jak i po lotnisku docelowym w Werona. Jeśli dany przewoźnik nakazuje przewóz malucha w foteliku samochodowym zazwyczaj nie nalicza za niego opłat ale może doliczyć jego wagę i wymiar do bagażu kabinowego opiekuna. Inne przedmioty niemowlęce nie nadające się bezpośrednio do transportu dziecka trzeba nadać jako kolejny bagaż odprawiany według taryfy opłat ustalonej przez linie lotnicze. Zarówno w przypadku lotu osoby dorosłej, jak i w przypadku podróży z maluchm opiekuna obowiązują ograniczenia w przewozie pokarmów oraz napojów. Szczególnym przypadkiem jest żywność przeznaczenia medycznego dla dziecka, w tym mleko, które masz prawo wziąć do samolotu. Nie podlegają one standardowym ograniczeniom przewozu płynów i żywności, jednak muszą być zgłoszone oraz poddane kontroli w czasie odprawy bagażowej.