X
Ładowanie...

Tanie loty Bydgoszcz Avesta Krylbo

już od 79 zł
21 lis 28 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
15 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Vaxjo
18 lis (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
15 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Göteborg
24 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
19 lis (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
28 lis (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
21 lis (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
28 lis (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
07 gru (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
16 gru (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bydgoszcz Avesta Krylbo

Przewodnik po lotach Bydgoszcz Avesta Krylbo

Zniszczenie lub opóźnienie bagażu rejestrowanego w samolocie

Zdecydowanie to jest ogromna obawa wszystkich podróżnych – co będzie, jeżeli ich bagaż zostanie uszkodzony lub po prostu zostanie zgubiony? Bez obaw, linie lotnicze są na taką ewentualność przygotowane. Sprawdź, co możesz zrobić, gdy twój bagaż po prostu nie wyjedzie z luku.

Gdy bagaż jest zniszczony

W tanich lotach Bydgoszcz - Borlange z reguły wybiera się jedynie bagaż podręczny, dlatego też możesz go sprawdzać. Jeśli sam zniszczysz walizkę lub torbę, nie możesz dochodzić się odszkodowania. W przypadku bagażu rejestrowanego, uszkodzonego w luku bagażowym postępowanie jest nieco inne.

Jeśli zauważysz uszkodzenie bagażu, musisz powiedzieć o tym obsłudze na lotnisku lub w znajdującym się najbliżej punkcie obsługi klienta twoich linii lotniczych. I tanie loty Bydgoszcz - Borlange, i regularne linie zobowiązują się do zwrotu pieniędzy za uszkodzenia. Maksymalne odszkodowanie wynosi 1100 Euro. Jednak oddawana kwota będzie znacznie niższa, jeśli bagaż był nieprawidłowo spakowany.

Opóźniony bagaż w tanich lotach Bydgoszcz - Borlange

Zagubienie przez linie lotnicze bagażu rejestrowanego nie jest zbyt częstym przypadkiem, niemniej – czasami się zdarza. W takim przypadku też możesz liczyć na odszkodowanie. Co więcej, zwrócone ci będą koszty, które trzeba ponieść przy zakupach zastępczych, podczas czekania na przybycie zaginionego bagażu. Na wniesienie wniosku masz 21 dni.

Czasami zdarza się także, że bagaż zaginie i niestety stracisz wszystkie swoje rzeczy. Tego rodzaju sytuacje należą do rzadkości, jednakże w związku z tym warto dokupić dodatkową polisę. Polisę tego typu należy wykupić jeszcze przed wylotem, dla przykładu w trakcie kupowania biletów. Osłona bagażu jest standardową częścią polisy. Naturalnie obowiązuje zarówno w tanich lotach Bydgoszcz - Borlange, jak i standardowych liniach lotniczych.

Linie lotniecze

Obowiązkowo zobacz, jacy przewoźnicy obsługują trasę Bydgoszcz - Borlange