gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Bydgoszcz Bilbao

już od 588 zł
24 gru 31 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Bilbao

Bilety lotnicze Polska Bilbao

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Wrocław
01 kwi (pon)
Lufthansa
Bilbao
10 kwi (śro)
Lufthansa
Wrocław
02 kwi (wto)
Lufthansa
Bilbao
09 kwi (wto)
Lufthansa
Wrocław
02 kwi (wto)
Lufthansa
Bilbao
10 kwi (śro)
Lufthansa
Wrocław
03 kwi (śro)
Lufthansa
Bilbao
09 kwi (wto)
Lufthansa
Wrocław
03 kwi (śro)
Lufthansa
Bilbao
10 kwi (śro)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bydgoszcz Bilbao

Przewodnik po lotach Bydgoszcz Bilbao

Ubezpieczenie turystyczne obejmujące bagaż – na co możesz liczyć?

Tanie loty Bydgoszcz - Bilbao czy standardowe linie lotnicze, to nieistotne. Zawsze będziemy obawiać się, że z naszym bagażem coś się stanie. Jednak nie musisz bać się straty zabieranych rzeczy. Najczęściej normalna polisa ubezpieczeniowa dla turystów dotyczy również bagażu. Sprawdź, jak to dokładnie wygląda.

Co wchodzi w skład ubezpieczenia turystycznego

Zakres polisy turystycznej w kwestii bagażu bywa różny. Wszystkie postanowienia są zależne od firmy ubezpieczeniowej. Mała część z nich obejmuje ubezpieczeniem jedynie walizki nadane w bagażu rejestrowanym i bagaż podręczny. Pozostałe także przykładowo zabierane zwykłe rzeczy pamiątki.

Polisa ubezpieczenia bagażu obejmuje także rzeczy innego rodzaju, które można zabrać samolotem. Oznacza to też, że wózek inwalidzki albo wózek dziecięcy też jest nim objęty.

Zasady działania polisy ubezpieczeniowej

Ubezpieczenie podróżne na bagaż działa w kilku przypadkach. Najpierw w przypadku, jeśli ten będzie zniszczony lub uszkodzony. Wtedy również możesz dostać środki od regularnych linii lotniczych lub tanich lotów Bydgoszcz - Bilbao – to firma transportowa odpowiada za jakość nadanych przez ciebie toreb. Kiedy otrzymasz wysokość polisy to będą po prostu dodatkowe środki. Wysokość polisy jest związana z umową polisy i zawartą w niej kwotą.

Polisa działa też w chwili, gdy bagaż będzie opóźniony lub po prostu zaginie na lotnisku. Jeśli nie zostanie odnaleziony, otrzymasz pieniądze za stracone rzeczy. Wysokość otrzymanego świadczenia również jest uzależniona od znajdującej się w umowie kwoty. Linie lotnicze, zarówno standardowe, jak i tanie loty Bydgoszcz - Bilbao, zobowiązane są zwrócić ci pieniądze, wydane na kupienie rzeczy zastępczych, które umożliwią ci funkcjonowanie podczas wyjazdu.

Linie lotniecze

Koniecznie sprawdź, którzy przewoźnicy obsługują trasę Bydgoszcz - Bilbao